Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KVR32S22S8/16, DDR4 SODIMM, 3200MT/s, Single Rank, 16GB
SKU:
OKT-KVR32S22S8/16
Σε απόθεμα
€257.00| Τάση Λειτουργίας | 1.2v |
|---|---|
| CAS Latency | CL22 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 3200MT/s |
| Τεμάχια | 1x16GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR4 SO-Dimm |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF432S20IB/16 ,FURY Impact DDR4 SODIMM, 3200MT/s, 16GB
SKU:
OKT-KF432S20IB/16
Σε απόθεμα
€257.00| Τάση Λειτουργίας | 1.2v |
|---|---|
| CAS Latency | CL20 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 3200MT/s |
| Τεμάχια | 1x16GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR4 SO-Dimm |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KVR32N22S8/16, DDR4, 3200MT/s, Single Rank, 16GB
SKU:
OKT-KVR32N22S8/16
Σε απόθεμα
€257.00| Τάση Λειτουργίας | 1.2v |
|---|---|
| CAS Latency | CL22 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 3200MT/s |
| Τεμάχια | 1x16GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR4 |
Διαθέσιμο
Vengeance Advanced Performance Kit: Ryzen 7-8700F + MSI PRO A620M-B + MSI MAG CoreFrozr AA13
SKU:
VEN-UPGKIT-2
Σε απόθεμα
€257.00| Βάρος | 1.075 κ. |
|---|
Διαθέσιμο
DELL Monitor Pro P P2726HE 27” IPS, HDMI, DisplayPort, USB-C HUB, RJ45, Height Adjustable, 3YearsW
SKU:
OKT-210-BVKQ
Σε απόθεμα
€257.00| Βάρος | 8.265 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 8ms |
| Φωτεινότητα | 300 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1500:1 |
| Refresh Rate | 120Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 2 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
GIGABYTE MOTHERBOARD Z890 EAGLE WIFI7, 1851, DDR5, ATX
SKU:
OKT-Z890 EAGLE WIFI7
Σε απόθεμα
€258.00| Βάρος | 2.5 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 256GB |
| Τύπος Μητρικής | ATX |
| Chipset | Z890 |
| Socket | s1851 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF560C36BBE2A-16 FURY Beast Black RGB DDR5, 6000MT/s, 16GB EXPO
SKU:
OKT-KF560C36BBE2A-16
Σε απόθεμα
€259.00| Βάρος | 0.12 κ. |
|---|---|
| Τάση Λειτουργίας | 1.1v |
| CAS Latency | CL40 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 6000MT/s |
| Τεμάχια | 1x16GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
ASRock X870 Phantom Gaming Riptide WiFi Motherboard ATX με AMD AM5 Socket
SKU:
X870 Riptide WiFi
Σε απόθεμα
€260.20| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 256GB |
| Τύπος Μητρικής | ATX |
| Chipset | X870 |
| Socket | AM5 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Εγγύηση Μήνες | 24, 36 |
| Brand | Asrock |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF560C30BBE-16 FURY Beast Black DDR5, 6000MT/s, 16GB EXPO
SKU:
OKT-KF560C30BBE-16
Σε απόθεμα
€261.00| Τάση Λειτουργίας | 1.1v |
|---|---|
| CAS Latency | CL30 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 6000MT/s |
| Τεμάχια | 1x16GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF560C30BWE-16 FURY BEAST DDR5, 6000MT/s, 16GB
SKU:
OKT-KF560C30BWE-16
Σε απόθεμα
€261.00| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Τάση Λειτουργίας | 1.4v |
| CAS Latency | CL30 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 6000MT/s |
| Τεμάχια | 1x16GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
Insta360 Link 2 Pro Black – 2-Axis Gimbal 4K, HDR, AI Noise Cancel, AI Track-Frame, Dual Mic Webcam
SKU:
ZEG-CINSABPA/LINK2PRO01
Σε απόθεμα
€261.20| Βάρος | 0.45 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 7.1 × 5.9 × 3.8 cm |
| Brand | Insta360 |
Διαθέσιμο
GIGABYTE Monitor M27Q2 ICE 27″ SS IPS, QHD, HDMI, DP, 3YearsW
SKU:
OKT-20VM0-M27Q2ICWT-1EKR
Σε απόθεμα
€262.00| Βάρος | 8.19 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 1ms |
| Φωτεινότητα | 350 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 27″ |
| Ανάλυση Οθόνης | 2560 x 1440 (QHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Refresh Rate | 200Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |