Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF436C18BB2A/16 FURY Beast RGB Black XMP, 3600MT/s, 16GB
SKU:
OKT-KF436C18BB2A/16
Σε απόθεμα
€263.00| Τάση Λειτουργίας | 1.2v |
|---|---|
| CAS Latency | CL17 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 3600MT/s |
| Τεμάχια | 1x16GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR4 |
Μη Διαθέσιμο
MSI GeForce RTX 5050 8GB GDDR6 Ventus 2X OC Κάρτα Γραφικών
SKU:
V538-002R
Εκτός αποθέματος
€263.88| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Μνήμη Γραφικών | 8GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GeForce RTX 5050 |
| Brand | MSI |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF432C16BB2A/16 FURY Beast RGB DDR4, 3200MT/s, 16GB, RGB
SKU:
OKT-KF432C16BB2A/16
Σε απόθεμα
€264.00| Τάση Λειτουργίας | 1.35v |
|---|---|
| CAS Latency | CL16 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 3200MT/s |
| Τεμάχια | 1x16GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR4 |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF564C32BBE-16 FURY Beast Black DDR5, 6400MT/s, 16GB
SKU:
OKT-KF564C32BBE-16
Σε απόθεμα
€264.00| Βάρος | 0.12 κ. |
|---|---|
| Τάση Λειτουργίας | 1.4v |
| CAS Latency | CL32 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 6400MT/s |
| Τεμάχια | 1x16GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Venom-X42 Ryzen 3-4300G/ 8GB DDR4/ 240GB SSD / No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENVENOMX44-1
Εκτός αποθέματος
€265.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B450 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 3 4300G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Dell OptiPlex 5060 SFF Refurbished Grade A i5-8600/8GB/512GB SSD/W11P
SKU:
optiplex5060-1
Σε απόθεμα
Original price was: €345.00.€265.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €265.00.| Βάρος | 5.26 κ. |
|---|---|
| Brand | DELL |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 8600 |
| Σκληρός Δίσκος | SSD |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Κατάσταση μοντέλου | Refurbished |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
PowerColor Radeon RX 7600 rev. 2.0 8GB GDDR6 Fighter Κάρτα Γραφικών
SKU:
1A1-G00433100G
Εκτός αποθέματος
€266.00| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Μνήμη Γραφικών | 8GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7600 8GB |
| Brand | PowerColor |
Διαθέσιμο
ASUS Monitor ProArt Display PA278QV Professional 27” 2K 2560×1440 5ms 75Hz IPS, HDMI, DisplayPort, Mini DisplayPort, Dual-Link DVI , Height Adjustable, Adaptive-Sync, 3YearsW
SKU:
OKT-90LM05L1-B03370
Σε απόθεμα
€268.00| Βάρος | 9.165 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 5ms |
| Φωτεινότητα | 350 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Ανάλυση Οθόνης | 2560 x 1440 (QHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Refresh Rate | 75Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | ASUS |
Διαθέσιμο
SEAGATE SSD Ultra Compact SSD 2TB STMX2000400, USB 3.2 Gen 2, BLACK
SKU:
OKT-STMX2000400
Σε απόθεμα
€268.00| Σύνδεση | USB 3.2 / Type-C |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Seagate |
| Χωρ. Δίσκου | 2TB |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF564C32RWA-16 FURY RENEGADE WHITE RGB DDR5, 6400MT/s, 16GB
SKU:
OKT-KF564C32RWA-16
Σε απόθεμα
€269.00| Τάση Λειτουργίας | 1.4v |
|---|---|
| CAS Latency | CL32 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 6400MT/s |
| Τεμάχια | 1x16GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF564C32BBEA-16 FURY BEAST RGB DDR5, 6400MT/s, 16GB
SKU:
OKT-KF564C32BBEA-16
Σε απόθεμα
€269.00| Βάρος | 0.11 κ. |
|---|---|
| Τάση Λειτουργίας | 1.4v |
| CAS Latency | CL32 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 6400MT/s |
| Τεμάχια | 1x16GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
APC Back UPS BR900MI 900VA
SKU:
OKT-BR900MI
Σε απόθεμα
€270.00| Βάρος | 8.255 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | USB |
| Μπαταρία | APCRBC164 |
| Waveform Output | Modified Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 540W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 900VA |
| Τύπος Συσκευής | Line Interactive |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | APC |