Διαθέσιμο
APC Back UPS BX2200MI Line Interactive 2200VA
SKU:
OKT-BX2200MI
Σε απόθεμα
€271.00| Βάρος | 13.3 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | IEC |
| Μπαταρία | APCRBC177 |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 8 hours |
| Waveform Output | Modified Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 1200W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 2200VA |
| Τύπος Συσκευής | Line Interactive |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | APC |
Διαθέσιμο
ASUS MOTHERBOARD TUF GAMING B850M-PLUS WIFI7 ,AM5, MATX
SKU:
OKT-90MB1MU0-M0EAY0
Σε απόθεμα
€272.00| Βάρος | 1.9 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 256GB |
| Τύπος Μητρικής | ATX |
| Chipset | B850 |
| Socket | AM5 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | ASUS |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF568C34BWEA-16 FURY Beast White RGB DDR5, 6800MT/s, 16GB
SKU:
OKT-KF568C34BWEA-16
Σε απόθεμα
€272.00| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Τάση Λειτουργίας | 1.4v |
| CAS Latency | CL34 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 6800MT/s |
| Τεμάχια | 1x16GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Μη Διαθέσιμο
Grandstream GWN7812P Enterprise L3 PoE Switch με 16 Θύρες Gigabit Ethernet
SKU:
GSTR-0277
Εκτός αποθέματος
€273.70| Βάρος | 3.800 κ. |
|---|---|
| Brand | Grandstream |
| Δικτυακά | Switch |
Διαθέσιμο
APC Back UPS BX2200MI-GR Line Interactive 2200VA
SKU:
OKT-BX2200MI-GR
Σε απόθεμα
€275.00| Βάρος | 14.1 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | Schuko |
| Μπαταρία | APCRBC177 |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 8 hours |
| Waveform Output | Modified Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 1200W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 2200VA |
| Τύπος Συσκευής | Line Interactive |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | APC |
Διαθέσιμο
KINGSTON SSD KC600 Series SKC600/1024G, 1024GB, SATA III, 2.5”
SKU:
OKT-SKC600/1024G
Σε απόθεμα
€277.00| MTBF (Ώρες) | 1.000.000 |
|---|---|
| Ταχύτητα Εγγραφής (MB/S) | 520 |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης (MB/S) | 550 |
| Διάσταση | 2.5” |
| Σύνδεση | SATA III 6Gb/s |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | Kingston |
| Χωρ. Δίσκου | 1024GB |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF552C40BBK2-16 FURY Beast Black DDR5, 5200MT/s, 16GB kit of 2
SKU:
OKT-KF552C40BBK2-16
Σε απόθεμα
€277.00| Τάση Λειτουργίας | 1.1v |
|---|---|
| CAS Latency | CL40 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 5200MT/s |
| Τεμάχια | 2x 8GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF556C36BBEK2-16 FURY Beast DDR5, 5600MT/s, 16GB, KIT OF 2
SKU:
OKT-KF556C36BBEK2-16
Σε απόθεμα
€277.00| Βάρος | 0.102 κ. |
|---|---|
| Τάση Λειτουργίας | 1.1v |
| CAS Latency | CL40 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 5600MT/s |
| Τεμάχια | 2x 8GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF556C40BBK2-16 FURY Beast DDR5, 5600MT/s, 16GB, KIT OF 2
SKU:
OKT-KF556C40BBK2-16
Σε απόθεμα
€277.00| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Τάση Λειτουργίας | 1.25V |
| CAS Latency | CL40 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 5600MT/s |
| Τεμάχια | 2x 8GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
GIGABYTE MOTHERBOARD Z890 A ELITE WIFI7,, 1851, DDR5, ATX
SKU:
OKT-Z890 A ELITE WIFI7
Σε απόθεμα
€277.00| Βάρος | 2.5 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 256GB |
| Τύπος Μητρικής | ATX |
| Chipset | Z890 |
| Socket | s1851 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
ASUS Monitor ASUS VT229H, 21.5” Touch 10-point, FHD, 5ms, 60Hz IPS, HDMI, D-SUB, Eye Care, 3YearsW
SKU:
OKT-90LM0490-B02170
Σε απόθεμα
€277.00| Βάρος | 6 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 5ms |
| Φωτεινότητα | 250 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 21.5” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Refresh Rate | 60Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | ASUS |
Διαθέσιμο
DELL Monitor U2424HE 23.8” Ultrasharp, FHD IPS 120Hz, USB-C HUB, HDMI, DisplayPort, RJ45, Height Adjustable, 3YearsW
SKU:
OKT-U2424HE
Σε απόθεμα
€277.00| Βάρος | 8.3 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 8ms |
| Φωτεινότητα | 250 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 24” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Refresh Rate | 120Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | DELL |