Διαθέσιμο
ASUS Monitor BE279QFK Video Conferencing 27” 1920×1080 5ms IPS, DisplayPort 1.2, HDMI, VGA, 3YearsW
SKU:
OKT-90LM04P1-B04370
Σε απόθεμα
€277.00| Βάρος | 9.3 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 5ms |
| Φωτεινότητα | 250 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1300:1 |
| Refresh Rate | 100Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | ASUS |
Μη Διαθέσιμο
Intel Ultra 7 265KF 3.9GHz Επεξεργαστής 20 Πυρήνων για Socket 1851 Box
SKU:
BX80768265KF
Εκτός αποθέματος
€277.28| Βάρος | 0.400 κ. |
|---|---|
| Brand | Intel |
| Τύπος Περιφερειακών | CPU |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ultra 7 |
| Socket | s1851 |
Μη Διαθέσιμο
Asus Radeon RX 7600 8GB GDDR6 Dual Evo OC Κάρτα Γραφικών
SKU:
90YV0LD0-M0NA00
Εκτός αποθέματος
€278.24| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Μνήμη Γραφικών | 8GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7600 8GB |
| Brand | ASUS |
Διαθέσιμο
Vengeance Beast-K8 Ryzen 3-3200G/ 8GB DDR4/ 240GB SSD / No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENVICBEK8
Σε απόθεμα
Original price was: €399.00.€279.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €279.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B450 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 3 3200G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
LENOVO Monitor Tiny-In-One 23.8”’ Gen5 FHD IPS , Display Port, USB,Webcam ,3YearsW
SKU:
OKT-12NAGAT1EU
Σε απόθεμα
€279.00| Βάρος | 9 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 6ms |
| Φωτεινότητα | 250 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 24” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Refresh Rate | 60Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Lenovo |
Διαθέσιμο
Vengeance Marshal-V8 Ryzen 3-3200G/ 8GB DDR4/ 240GB SSD / No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENVMRSV8
Σε απόθεμα
Original price was: €369.00.€279.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €279.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B450 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 3 3200G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF560C36BBEK2-16 FURY Beast DDR5, 6000MT/s, 16GB Kit of 2
SKU:
OKT-KF560C36BBEK2-16
Σε απόθεμα
€280.00| Βάρος | 0.11 κ. |
|---|---|
| Τάση Λειτουργίας | 1.1v |
| CAS Latency | CL36 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 6000MT/s |
| Τεμάχια | 2x 8GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
DELL Monitor PRO PLUS P2425DE 23.8” QHD IPS, HDMI, DisplayPort, USB-C Hub, RJ45, Height Adjustable, 3YearsW
SKU:
OKT-P2425DE
Σε απόθεμα
€280.00| Βάρος | 7.65 κ. |
|---|---|
| Brand | DELL |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Display Port | 2 |
| HDMI | 1 |
| VESA | 100 x 100 |
| Refresh Rate | 100Hz |
| Αντίθεση | 1500:1 |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Ανάλυση Οθόνης | 2560 x 1440 (QHD) |
| Διάσταση Οθόνης | 24” |
| Φωτεινότητα | 350 (nits) |
| Χρόνος Aπόκρισης | 8ms |
Μη Διαθέσιμο
HP 290 G3 SFF Refurbished Grade A i5-10500/8GB DDR4/SSD 256GB/WIN11 PRO
SKU:
HP290G390204460S-2-1
Εκτός αποθέματος
Original price was: €336.00.€286.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €286.00.| Βάρος | 6 κ. |
|---|---|
| Brand | HP |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 10500 |
| Σκληρός Δίσκος | SSD |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Κατάσταση μοντέλου | Refurbished |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF552C40BBAK2-16 FURY Beast RGB DDR5, 5200MT/s, 16GB KIT OF 2
SKU:
OKT-KF552C40BBAK2-16
Σε απόθεμα
€287.00| Βάρος | 0.11 κ. |
|---|---|
| Τάση Λειτουργίας | 1.25V |
| CAS Latency | CL40 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 5200MT/s |
| Τεμάχια | 2x 8GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF552C40BWAK2-16 FURY Beast White DDR5, 5200MT/s, 16GB KIT OF 2
SKU:
OKT-KF552C40BWAK2-16
Σε απόθεμα
€287.00| Βάρος | 0.134 κ. |
|---|---|
| Τάση Λειτουργίας | 1.1v |
| CAS Latency | CL40 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 5200MT/s |
| Τεμάχια | 2x 8GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF560C30BBEK2-16 FURY Beast Black DDR5, 6000MT/s, 16GB KIT OF 2, EXPO
SKU:
OKT-KF560C30BBEK2-16
Σε απόθεμα
€287.00| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Τάση Λειτουργίας | 1.25V |
| CAS Latency | CL30 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 6000MT/s |
| Τεμάχια | 2x 8GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |