Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF556C40BBAK2-1 FURY RGB DDR5, 5600MT/s, 16GB KIT OF 2
SKU:
OKT-KF556C40BBAK2-16
Σε απόθεμα
€287.00| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Τάση Λειτουργίας | 1.25V |
| CAS Latency | CL40 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 5600MT/s |
| Τεμάχια | 2x 8GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
Vengeance Strike-V5 Ryzen 5-3400G/ 8GB DDR4/ 240GB SSD / No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENSTRK5
Σε απόθεμα
Original price was: €385.00.€289.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €289.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 3400G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MIKU Mi7-A |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Maverick-V34 Ryzen 5-3400G/ 8GB/ 240GB SSD/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENRESISTV34
Σε απόθεμα
Original price was: €399.00.€289.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €289.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 3400G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MIKU Mi7-A |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Workspace-V34 Ryzen 5-3400G/ 8GB DDR4/ 240GB SSD/ No OS Business Desktop
SKU:
GD-VENWRKSPV34
Σε απόθεμα
Original price was: €499.00.€289.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €289.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 3400G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | AMD Radeon Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Deepcool |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
ANDA SEAT Gaming Chair X-AIR MEGA XL GREY
SKU:
OKT-AD-WY-01-GGF
Σε απόθεμα
€290.00| Βάρος | 24.5 κ. |
|---|---|
| Brand | ANDA SEAT |
| Εγγύηση Μήνες | 24 μήνες εγγύηση στον μηχανισμό |
Διαθέσιμο
ANDA SEAT Gaming Chair X-AIR MEGA XL BLACK
SKU:
OKT-AD-WY-01-BBB
Σε απόθεμα
€290.00| Βάρος | 24.5 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 24 μήνες εγγύηση στον μηχανισμό |
| Brand | ANDA SEAT |
Διαθέσιμο
DELL Monitor ALIENWARE AW3225DM 32” Curved QHD 180Hz VA, HDMI, Display Port, Height Adjustable, 3Years W
SKU:
OKT-AW3225DM
Σε απόθεμα
€290.00| Βάρος | 14.845 κ. |
|---|---|
| Brand | DELL |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Display Port | 1 |
| HDMI | 2 |
| VESA | 100 x 100 |
| Refresh Rate | 180Hz |
| Αντίθεση | 3000:1 |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Ανάλυση Οθόνης | 2560 x 1440 (QHD) |
| Διάσταση Οθόνης | 32” |
| Φωτεινότητα | 400 (nits) |
| Χρόνος Aπόκρισης | 1ms |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF560C36BBEAK2-16 FURY Beast RGB DDR5, 6000MT/s, 16GB Kit of 2
SKU:
OKT-KF560C36BBEAK2-16
Σε απόθεμα
€291.00| Βάρος | 0.134 κ. |
|---|---|
| Τάση Λειτουργίας | 1.1v |
| CAS Latency | CL40 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 6000MT/s |
| Τεμάχια | 2x 8GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
Grandstream UCM6301 Τηλεφωνικό Κέντρο VoIP
SKU:
GSTR-0171
Σε απόθεμα
Original price was: €305.20.€292.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €292.00.| Βάρος | 1.20 κ. |
|---|---|
| Brand | Grandstream |
| Δικτυακά | IP-PBX |
Διαθέσιμο
DELL Monitor PRO P P2426HEV 23.8” IPS, HDMI, DisplayPort, USB-C HUB, Webcam, RJ45, Height Adjustable, 3YearsW
SKU:
OKT-210-BVHW
Σε απόθεμα
€292.00| Βάρος | 7.85 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 8ms |
| Φωτεινότητα | 300 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 24” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1500:1 |
| Refresh Rate | 120Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 2 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
APC Back UPS BR900GI RS 900VA (LI) Schuko
SKU:
OKT-BR900G-GR
Σε απόθεμα
€294.00| Βάρος | 12.41 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | USB |
| Μπαταρία | APCRBC123 |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 8 hours |
| Waveform Output | Modified Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 540W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 900VA |
| Τύπος Συσκευής | Line Interactive |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | APC |
Μη Διαθέσιμο
AMD Ryzen 7 7800X3D 4.2GHz Επεξεργαστής 8 Πυρήνων για Socket AM5 Tray
SKU:
100-000000910
Εκτός αποθέματος
€296.80| Βάρος | 0.400 κ. |
|---|---|
| Brand | AMD |
| Τύπος Περιφερειακών | CPU |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 7 |
| Socket | AM5 |