Διαθέσιμο
Aerocool AMD Ryzen 3000g/ 8GB DDR4/ 128GB SSD + 500GB HDD/ Radeon Vega 3 Gaming PC
SKU:
GD-0006NEW
Σε απόθεμα
Original price was: €420.00.€297.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €297.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B450 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Athlon 3000G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 128 GB, 500 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool Cylon |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
ASUS MOTHERBOARD PRIME X870-P WIFI ,DDR5 ,ATX, AM5
SKU:
OKT-90MB1IS0-M0EAY0
Σε απόθεμα
€297.00| Βάρος | 1.6 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 192GB |
| Τύπος Μητρικής | ATX |
| Chipset | X870 |
| Socket | AM5 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | ASUS |
Διαθέσιμο
Insta360 Wave Arctic White – AI Speakerphone for Meetings, Recordings, Podcasts, Live Streams
SKU:
ZEG-CINSABCA/Wave01
Σε απόθεμα
€297.20| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 12 × 23 × 9.9 cm |
| Brand | Insta360 |
Διαθέσιμο
Insta360 Wave Graphite Black – AI Speakerphone for Meetings, Recordings, Podcasts, Live Streams
SKU:
ZEG-CINSABCA/Wave02
Σε απόθεμα
€297.20| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 12 × 23 × 9.9 cm |
| Brand | Insta360 |
Διαθέσιμο
LENOVO Monitor L32p-30 31.5” 4K IPS, Slim Bezel, USB C,HDMI,Display Port,AMD FreeSync,3YearsW
SKU:
OKT-66C9UAC1EU
Σε απόθεμα
€299.00| Βάρος | 10.82 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 6ms |
| Φωτεινότητα | 350 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 32” |
| Ανάλυση Οθόνης | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Refresh Rate | 60Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Lenovo |
Διαθέσιμο
LENOVO Monitor Legion R32qc-30 Gaming 31.5” QHD VA Curved, HDMi, Display Port, AMD FreeSync, Speakers, 3YearsW
SKU:
OKT-67C8GAC1EU
Σε απόθεμα
€300.00| Βάρος | 14.84 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 6ms |
| Φωτεινότητα | 350 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 32” |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 3000:1 |
| VESA | 100 x 100 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Lenovo |
Διαθέσιμο
ASUS MOTHERBOARD ROG STRIX B860-F GAMING WIFI,DDR5 ,1851 ATX
SKU:
OKT-90MB1JG0-M0EAY0
Σε απόθεμα
€302.00| Βάρος | 2.2 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 256GB |
| Τύπος Μητρικής | ATX |
| Chipset | B860 |
| Socket | s1851 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | ASUS |
Διαθέσιμο
GIGABYTE MOTHERBOARD X870 A ELITE WΙFΙ7 ICE, DDR5, ATX
SKU:
OKT-X870 A ELITE WF7 ICE
Σε απόθεμα
€302.00| Βάρος | 2.33 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 192GB |
| Τύπος Μητρικής | ATX |
| Chipset | X870 |
| Socket | AM5 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
Cisco CBS250-24T-4G Managed L2 Switch με 24 Θύρες Gigabit (1Gbps) Ethernet
SKU:
CBS250-24T-4G-EU
Σε απόθεμα
€305.00| Βάρος | 2.63 κ. |
|---|---|
| Brand | Cisco |
| Δικτυακά | Switch |
Διαθέσιμο
ASUS LIQUID COOLER PRO ART LC 420, 420mm with Noctua NF-A14 fan
SKU:
OKT-90RC00N0-M0UAY0
Σε απόθεμα
€309.00| Βάρος | 2.13 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις (ΠxΥxΒ) σε mm | 456 x 140 x 30mm |
| Συμβατότητα | Intel: LGA 1700, 1200, 115x / AMD: AM5,AM4 |
| Αριθμός Ανεμιστήρων | 3 |
| Μέγεθος Ανεμιστήρα (mm) | 140 |
| Τύπος Ψύκτρας | CPU |
| Εγγύηση Μήνες | 72 |
| Brand | ASUS |
Διαθέσιμο
DELL Monitor PLUS S2725QS 27” 4K IPS, HDMI, Display Port, Height Adjustable, 3YearsW
SKU:
OKT-S2725QS
Σε απόθεμα
€310.00| Βάρος | 8.585 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 8ms |
| Φωτεινότητα | 350 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Ανάλυση Οθόνης | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1500:1 |
| Refresh Rate | 120Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
Vengeance Infinity-E4 AMD Athlon-3000G/ 16GB/ 512GB SSD/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENINFE3
Σε απόθεμα
Original price was: €349.00.€312.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €312.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B450 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Athlon 3000G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER Fire Dancing V3 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |