Διαθέσιμο
Vengeance Apex-V3 AMD Athlon-3000G/ 16GB / 512GB SSD/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01APEXV3
Σε απόθεμα
Original price was: €699.00.€312.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €312.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B450 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Athlon 3000G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Gamemax Infinity Mini |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Resistance-V4 AMD Athlon-3000G/ 16GB/ 512GB SSD/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENRESISTV4
Σε απόθεμα
Original price was: €599.00.€312.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €312.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Athlon 3000G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MIKU Mi7-A |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
DELL Monitor PRO P P2426HEB 23.8” IPS, Conferencing, HDMI, DisplayPort, USB-C HUB, Webcam, RJ45, Height Adjustable, 3YearsW
SKU:
OKT-210-BVHS
Σε απόθεμα
€312.00| Βάρος | 7.85 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 8ms |
| Φωτεινότητα | 300 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 24” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1500:1 |
| Refresh Rate | 120Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 2 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
CYBERPOWER UPS Professional CP1600EIPFCRM2U Line Interactive Rackmount 1600VA
SKU:
OKT-CP1600EIPFCRM2U
Σε απόθεμα
€315.00| Βάρος | 14.8 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | USB, RS-232, SmartSlot |
| Μπαταρία | RBP0166 |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 8 hours |
| Waveform Output | Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 1000W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 1600VA |
| Τύπος Συσκευής | Line Interactive |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | CYBERPOWER |
Διαθέσιμο
Razer Nommo V2 PRO – Gaming 2.1 Speakers RGB – Subwoofer – Wireless Controls – USB/Bluetooth 5.3
SKU:
ZEG-RZ05-04740100-R3G1
Σε απόθεμα
€316.80| Βάρος | 10.31 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 53 × 34.5 × 34 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
GIGABYTE MOTHERBOARD X870E A ELITE WIFI7, DDR5, ATX
SKU:
OKT-X870E A ELITE WIFI7
Σε απόθεμα
€320.00| Βάρος | 2.5 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 192GB |
| Τύπος Μητρικής | ATX |
| Chipset | X870E |
| Socket | AM5 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
KINGSTON SSD M.2 KC3000, 1024GB, PCIe Gen 4.0
SKU:
OKT-SKC3000S/1024G
Σε απόθεμα
€321.00| MTBF (Ώρες) | 1.800.000 |
|---|---|
| Ταχύτητα Εγγραφής (MB/S) | 6000 |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης (MB/S) | 7000 |
| Διάσταση | M.2 |
| Σύνδεση | PCI-Express 4.0×4 |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | Kingston |
| Χωρ. Δίσκου | 1024GB |
Διαθέσιμο
Grandstream GAC2500 Ασύρματο Τηλέφωνο IP 6 γραμμών Μαύρο
SKU:
GSTR-0065
Σε απόθεμα
€323.00| Βάρος | 1.340 κ. |
|---|---|
| Brand | Grandstream |
| Δικτυακά | Conference Phone |
Διαθέσιμο
Grandstream UCM6302A Τηλεφωνικό Κέντρο VoIP
SKU:
GSTR-0190
Σε απόθεμα
€324.00| Βάρος | 0.71 κ. |
|---|---|
| Brand | Grandstream |
| Δικτυακά | IP-PBX |
Διαθέσιμο
LENOVO Monitor Legion R34w-30 Gaming 34” WQHD VA Curved, HDMi, Display Port, AMD FreeSync Premium, Speakers, 3YearsW
SKU:
OKT-67C7GACBEU
Σε απόθεμα
€325.00| Βάρος | 14.84 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 4ms |
| Φωτεινότητα | 350 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 34” |
| Ανάλυση Οθόνης | 3440 x 1440 (WQHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 21:9 |
| Αντίθεση | 3000:1 |
| Refresh Rate | 180Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Lenovo |
Διαθέσιμο
DELL Monitor Pro Plus P2725DE 27” QHD IPS, USB-C HUB, HDMI, DisplayPort, Height Adjustable, 3YearsW
SKU:
OKT-P2725DE
Σε απόθεμα
€325.00| Βάρος | 8.265 κ. |
|---|---|
| Brand | DELL |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Display Port | 2 |
| HDMI | 1 |
| VESA | 100 x 100 |
| Refresh Rate | 100Hz |
| Αντίθεση | 1500:1 |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Ανάλυση Οθόνης | 2560 x 1440 (QHD) |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Φωτεινότητα | 350 (nits) |
| Χρόνος Aπόκρισης | 8ms |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Shield-V34 MSI Edition Ryzen 3-3200G/ 8GB DDR4/ 240GB SSD/ No OS Gaming PC + MSI Pro MP245V VA Monitor 23.8″ + US Keyboard
SKU:
GD-VENSHIEV34
Εκτός αποθέματος
Original price was: €499.00.€329.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €329.00.| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B450 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 3 3200G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |