Διαθέσιμο
GIGABYTE Monitor G34WQC2 34” VA 1ms 200Hz, HDMI, DP, 3YearsW
SKU:
OKT-20VM0-34WQC2BM-1EKS
Σε απόθεμα
€330.00| Βάρος | 7.36 κ. |
|---|---|
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Refresh Rate | 200Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 2 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
| Χρόνος Aπόκρισης | 1ms |
| Φωτεινότητα | 450 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 34” |
| Ανάλυση Οθόνης | 3440 x 1440 (WQHD) |
| Αντίθεση | 4000:1 |
Διαθέσιμο
Razer KRAKEN V4 Pro – Wireless 7.1 RGB Gaming Headset – Sound Card – Haptic Feedback – PC/PS5/PS4
SKU:
ZEG-RZ04-05160100-R3M1
Σε απόθεμα
€330.70| Βάρος | 1.72 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25.4 × 26.5 × 11.2 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
GIGABYTE MOTHERBOARD Z890 AORUS PRO ICE , 1851, DDR5, ATX
SKU:
OKT-Z890 AORUS PRO ICE
Σε απόθεμα
€333.00| Βάρος | 2.5 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 256GB |
| Τύπος Μητρικής | ATX |
| Chipset | Z890 |
| Socket | s1851 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
SEAGATE SSD One Touch SSD 2TB STKG2000402, USB 3.0, BLUE
SKU:
OKT-STKG2000402
Σε απόθεμα
€333.00| Σύνδεση | USB 3.0 |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Seagate |
| Χωρ. Δίσκου | 2TB |
| Διάσταση | 2.5” |
Διαθέσιμο
SEAGATE EXPANSION DESKTOP DRIVE 8TB, STKP8000400, USB 3.0, BLACK
SKU:
OKT-STKP8000400
Σε απόθεμα
€335.00| Βάρος | 1.408 κ. |
|---|---|
| Διάσταση | 3.5” |
| Σύνδεση | USB 3.0 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | Seagate |
| Χωρ. Δίσκου | 8TB |
Διαθέσιμο
Vengeance Choice Gaming & Office-V6 AMD Athlon-3000G/ 8GB/ 240GB SSD/ No OS Gaming PC + Dahua LM24-A200Y
SKU:
GD-VENOFFGAMV6
Σε απόθεμα
Original price was: €539.00.€335.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €335.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 3400G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER X1 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
ANDA SEAT Gaming Chair AD12XL KAISER-II Brown
SKU:
OKT-AD12XL-07-K-PV-K01
Σε απόθεμα
€338.00| Βάρος | 33.8 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 24 μήνες εγγύηση στον μηχανισμό |
| Brand | ANDA SEAT |
Διαθέσιμο
ANDA SEAT Gaming Chair DARK KNIGHT Premium Carbon Black
SKU:
OKT-AD12XLDARK-B-PV/CB01
Σε απόθεμα
€338.00| Βάρος | 33.8 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 24 μήνες εγγύηση στον μηχανισμό |
| Brand | ANDA SEAT |
Διαθέσιμο
ANDA SEAT Gaming Chair T-PRO II Black FABRIC with Alcantara Stripes
SKU:
OKT-AD12XLLA-01-B-F
Σε απόθεμα
€338.00| Βάρος | 34 κ. |
|---|---|
| Brand | ANDA SEAT |
| Εγγύηση Μήνες | 24 μήνες εγγύηση στον μηχανισμό |
Διαθέσιμο
ANDA SEAT Gaming Chair T-PRO II Light Grey/ Black FABRIC with Alcantara Stripes
SKU:
OKT-AD12XLLA-01-GB-F
Σε απόθεμα
€338.00| Βάρος | 34 κ. |
|---|---|
| Brand | ANDA SEAT |
| Εγγύηση Μήνες | 24 μήνες εγγύηση στον μηχανισμό |
Διαθέσιμο
ANDA SEAT Gaming Chair AD12XL KAISER-II Black
SKU:
OKT-AD12XL-07-B-PV-B01
Σε απόθεμα
€338.00| Βάρος | 33.8 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 24 μήνες εγγύηση στον μηχανισμό |
| Brand | ANDA SEAT |
Διαθέσιμο
ANDA SEAT Gaming Chair T-PRO II Light Blue/ Black FABRIC with Alcantara Stripes
SKU:
OKT-AD12XLLA-01-SB-F
Σε απόθεμα
€338.00| Βάρος | 34 κ. |
|---|---|
| Brand | ANDA SEAT |
| Εγγύηση Μήνες | 24 μήνες εγγύηση στον μηχανισμό |