Διαθέσιμο
ANDA SEAT Gaming Chair AD12XL KAISER-II Maroon
SKU:
OKT-AD12XL-2-AB-PV/C-A05
Σε απόθεμα
€338.00| Βάρος | 33.8 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 24 μήνες εγγύηση στον μηχανισμό |
| Brand | ANDA SEAT |
Διαθέσιμο
ANDA SEAT Gaming Chair AD12XL KAISER-II White
SKU:
OKT-AD12XL-07-W-PV-W01
Σε απόθεμα
€338.00| Βάρος | 33.8 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 24 μήνες εγγύηση στον μηχανισμό |
| Brand | ANDA SEAT |
Διαθέσιμο
Canon i-SENSYS LBP673Cdw II
SKU:
LBP673CdwΙΙ
Σε απόθεμα
€338.00| Βάρος | 17 κ. |
|---|---|
| Brand | Canon |
| Χρώμα Εκτύπωσης | Έγχρωμο |
| Τύπος | Πολυμηχάνημα MFP |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 33-33 |
| ADF | Όχι |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Εκτύπωση | Έγχρωμη |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB, Wi-Fi |
Διαθέσιμο
Vengeance Beast-Z69 Ryzen 3-3200G/ 8GB DDR4/ 240GB SSD / No OS Gaming PC + Viewsonic VA220-H VA Monitor 21.5″
SKU:
GD-VENVICBEΖ69
Σε απόθεμα
Original price was: €599.00.€339.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €339.00.| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B450 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 3 3200G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER X1 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Streak-G Ryzen 3-4300G/ 8GB/ 240GB SSD / No OS Gaming PC
SKU:
GD-VB0STRG876
Εκτός αποθέματος
Original price was: €420.00.€340.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €340.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B450 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 3 4300G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Konica Minolta Bizhub 4020 (Certified Refurbished)
SKU:
A6WD021
Σε απόθεμα
Original price was: €391.00.€341.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €341.00.| Βάρος | 22 κ. |
|---|---|
| Χρώμα Εκτύπωσης | Ασπρόμαυρο |
| Τύπος | Πολυμηχάνημα MFP |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 33-75 σελ. / λεπτό |
| Brand | Konica Minolta |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB |
Μη Διαθέσιμο
Asus GeForce RTX 5060 8GB GDDR7 Dual OC Κάρτα Γραφικών
SKU:
90YV0N12-M0NA00
Εκτός αποθέματος
€341.90| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Μνήμη Γραφικών | 8GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GeForce RTX 5060 |
| Brand | ASUS |
Διαθέσιμο
ASUS Monitor ProArt Display PA278CV Professional 27” 2560 x 1440,IPS, HDMI, USB-C, DisplayPort, Height Adjustable, Adaptive-Sync, 3YearsW
SKU:
OKT-90LM06Q1-B02370
Σε απόθεμα
€342.00| Βάρος | 10.7 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 5ms |
| Φωτεινότητα | 350 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Ανάλυση Οθόνης | 2560 x 1440 (QHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Refresh Rate | 75Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 2 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | ASUS |
Διαθέσιμο
ASUS Monitor BE24ECSBT Multi-touch 23.8” IPS 1920×1080 IPS 5ms 75Hz, HDMI, USB-C, DisplayPort, 3YearsW
SKU:
OKT-90LM05M1-B0B370
Σε απόθεμα
€342.00| Βάρος | 8.3 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 5ms |
| Φωτεινότητα | 300 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 24” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Refresh Rate | 75Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 2 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | ASUS |
Διαθέσιμο
ASUS MOTHERBOARD TUF GAMING Z890-PRO WIFI, 1851, DDR5, ATX
SKU:
OKT-90MB1IR0-M0EAY0
Σε απόθεμα
€344.00| Βάρος | 2.5 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 192GB |
| Τύπος Μητρικής | ATX |
| Chipset | Z890 |
| Socket | s1851 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | ASUS |
Μη Διαθέσιμο
Palit GeForce RTX 5060 8GB GDDR7 Dual Κάρτα Γραφικών
SKU:
NE75060019P1-GB2063D
Εκτός αποθέματος
€344.40| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Μνήμη Γραφικών | 8GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GeForce RTX 5060 |
| Brand | Palit |
Διαθέσιμο
Vengeance Strike-V8 Ryzen 5-3400G/ 16GB DDR4/ 512GB SSD / No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENSTRK8
Σε απόθεμα
Original price was: €456.00.€345.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €345.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 3400G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MIKU Mi7-A |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |