Μη Διαθέσιμο
Gigabyte GeForce RTX 5060 8GB GDDR7 Eagle OC Κάρτα Γραφικών
SKU:
GV-N5060EAGLE OC-8GD
Εκτός αποθέματος
€346.70| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Μνήμη Γραφικών | 8GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GeForce RTX 5060 |
| Brand | GIGABYTE |
Μη Διαθέσιμο
MSI GeForce RTX 5060 8GB GDDR7 Ventus 2X OC Κάρτα Γραφικών
SKU:
602-V537-24S
Εκτός αποθέματος
€346.70| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Μνήμη Γραφικών | 8GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GeForce RTX 5060 |
| Brand | GIGABYTE, MSI |
Διαθέσιμο
LENOVO Monitor ThinkVision T27Q-40 27” QHD IPS, HDMi, Display Port, USB, Height adjustable, 3YearsW
SKU:
OKT-64A6GAT6EU
Σε απόθεμα
€348.00| Βάρος | 9.1 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 6ms |
| Φωτεινότητα | 350 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Ανάλυση Οθόνης | 2560 x 1440 (QHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1500:1 |
| Refresh Rate | 120Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Lenovo |
Διαθέσιμο
Vengeance Maverick-S30 AMD Athlon-3000G/ 8GB/ 240GB SSD/ No OS Gaming PC + MSI PRO MP2412
SKU:
GD-VENRESISTS30
Σε απόθεμα
Original price was: €499.00.€349.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €349.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Athlon 3000G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MIKU Mi7-A |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
DELL Monitor ALIENWARE AW3425DWM 34” Curved WQHD 180Hz VA, HDMI, DisplayPort, Height Adjustable, 3YearsW
SKU:
OKT-AW3425DWM
Σε απόθεμα
€349.00| Βάρος | 14.845 κ. |
|---|---|
| Brand | DELL |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| VESA | 100 x 100 |
| Αντίθεση | 3000:1 |
| Αναλογία Οθόνης | 21:9 |
| Ανάλυση Οθόνης | 3440 x 1440 (WQHD) |
| Διάσταση Οθόνης | 34” |
| Φωτεινότητα | 400 (nits) |
| Χρόνος Aπόκρισης | 1ms |
Διαθέσιμο
Razer Iskur V2 X NewGen (Quartz)
SKU:
ZEG-RZ38-05311000-R3G1
Σε απόθεμα
€349.40| Βάρος | 25.1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90 × 69 × 33 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Razer Iskur V2 X NewGen (Black/Green)
SKU:
ZEG-RZ38-05310700-R3G1
Σε απόθεμα
€349.40| Βάρος | 25.1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90 × 69 × 33 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
RAZER Iskur V2 X NewGen Quartz – Ergonomic Gaming Chair – EPU Leather Cooltouch – Lumbar Support
SKU:
ZEG-RZ38-05311000-R3G1
Σε απόθεμα
€349.40| Βάρος | 25.1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90 × 69 × 33 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
RAZER Iskur V2 X NewGen Green/Black – Ergonomic Gaming Chair – EPU Leather Cooltouch -Lumbar Support
SKU:
ZEG-RZ38-05310700-R3G1
Σε απόθεμα
€349.40| Βάρος | 25.1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90 × 69 × 33 cm |
| Brand | Razer |
Μη Διαθέσιμο
Gigabyte GeForce RTX 5060 8GB GDDR7 Windforce Max OC Κάρτα Γραφικών
SKU:
GV-N5060WF2MAX OC-8GD
Εκτός αποθέματος
€350.20| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Μνήμη Γραφικών | 8GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GeForce RTX 5060 |
| Brand | GIGABYTE |
Μη Διαθέσιμο
Dell 3430 SFF Refurbished Grade A i7-8700/16GB/512GB/W11 Pro
SKU:
DELL3430-1
Εκτός αποθέματος
Original price was: €475.00.€355.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €355.00.| Βάρος | 6 κ. |
|---|---|
| Μνήμη RAM | 16GB |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i7 8700 |
| Σκληρός Δίσκος | SSD |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Κατάσταση μοντέλου | Refurbished |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance ST Aerocool Edition Ryzen 5-4600G/ 8GB/ 240GB SSD/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-1879-1
Σε απόθεμα
Original price was: €420.00.€359.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €359.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B450 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 4600G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |