Διαθέσιμο
ASUS Monitor ZenScreen MB249C 23.8” FHD 5ms IPS, USB-C, HDMI, 3YearsW, FreeSync
SKU:
OKT-90LM0865-B01170
Σε απόθεμα
€361.00| Βάρος | 7.6 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 5ms |
| Φωτεινότητα | 250 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 24” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Refresh Rate | 75Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | ASUS |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Shield-V9 MSI Edition Ryzen 5-5600GT/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENSHIEV9
Εκτός αποθέματος
Original price was: €549.00.€362.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €362.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5600GT |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
CYBERPOWER UPS Professional OLS1500EA-DE Online LCD 1500VA
SKU:
OKT-OLS1500EA-DE
Σε απόθεμα
€362.00| Βάρος | 16.8 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | USB, Schuko |
| Μπαταρία | 12V / 8.5AH x3 |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 5 hours |
| Waveform Output | Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 1200W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 1500VA |
| Τύπος Συσκευής | Online |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | CYBERPOWER |
Μη Διαθέσιμο
Grandstream GXV3470 Ενσύρματο Τηλέφωνο IP 16 γραμμών Μαύρο
SKU:
GSTR-0230
Εκτός αποθέματος
€363.90| Βάρος | 1.200 κ. |
|---|---|
| Brand | Grandstream |
| Δικτυακά | IP-Phones |
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Vengeance Strike-X Ryzen 3-3200G/ 8GB/ 240GB SSD/No Os Gaming PC
SKU:
GD-SVENSTRIK
Σε απόθεμα
Original price was: €460.00.€365.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €365.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B450 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 3 3200G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance GhostOps-V15 Ryzen 5-5500GT/ 8GB DDR4/ 240GB SSD/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-GHOSTOPSV15
Σε απόθεμα
Original price was: €399.00.€365.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €365.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500GT |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Δεν έχει οριστεί |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Nimbus-V2 Ryzen 5-3500X/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/RX 6400 4GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENGENIMBV2
Εκτός αποθέματος
Original price was: €649.00.€365.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €365.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B450 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 3500X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6400 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
DELL Monitor PLUS S3225QS 31.5” 4K VA, HDMI, Display Port, Height Adjustable, 3YearsW
SKU:
OKT-S3225QS
Σε απόθεμα
€366.00| Βάρος | 14.31 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 8ms |
| Φωτεινότητα | 300 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 32” |
| Ανάλυση Οθόνης | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 3000:1 |
| Refresh Rate | 120Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
DELL Monitor U2724D 27” Ultrasharp QHD IPS 120Hz, HDMI, DisplayPort, USB-C, Height Adjustable, 3YearsW
SKU:
OKT-U2724D
Σε απόθεμα
€368.00| Βάρος | 9.655 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 8ms |
| Φωτεινότητα | 350 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Ανάλυση Οθόνης | 2560 x 1440 (QHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 2000:1 |
| Refresh Rate | 120Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | DELL |
Μη Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Praxi Vengeance Cylon Ryzen 5 5600G/ 8GB/ 240GB SSD/ Radeon Vega 7/No Os Gaming PC
SKU:
GD-0AK09516
Σε απόθεμα
Original price was: €419.00.€369.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €369.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5600G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool Cylon |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |