Διαθέσιμο
Vengeance Aero-O69 Ryzen 5-5600G/ 8GB/ 240GB SSD/ Radeon Vega Graphics/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-00269AERORVG
Σε απόθεμα
Original price was: €499.00.€369.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €369.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5600G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool SI |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Edge-V3 Ryzen 5-5600G/ 8GB DDR4/ 240GB SSD/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133EDGEV3
Σε απόθεμα
Original price was: €499.00.€369.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €369.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5600G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Δεν έχει οριστεί |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Vengeance Beast-K2 Ryzen 5-5600G/ 8GB DDR4/ 240GB SSD / No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENVICBEK2
Σε απόθεμα
Original price was: €499.00.€369.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €369.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5600G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER X1 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Beast-K4 Ryzen 5-4600G/ 8GB DDR4/ 240GB SSD / No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENVICBEK4
Σε απόθεμα
Original price was: €499.00.€369.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €369.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B450 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 4600G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Σκληρός Δίσκος | SSD |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Strike-V2 Ryzen 5-5600GT/ 8GB DDR4/ 240GB SSD / No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENSTRK2
Σε απόθεμα
Original price was: €439.00.€369.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €369.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5600GT |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MIKU Mi7-A |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Σκληρός Δίσκος | SSD |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Nightwrath-V4 Ryzen 5-5600GT/ 8GB/ 240GB SSD/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENNWRV4
Σε απόθεμα
Original price was: €439.00.€369.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €369.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5600GT |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Δεν έχει οριστεί |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Square-V2 Ryzen 5-5600G/ 8GB/ 240GB SSD/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENSQUAREV2
Σε απόθεμα
Original price was: €419.00.€369.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €369.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5600G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Δεν έχει οριστεί |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
ASUS Monitor TUF Gaming Curved VG34VQL3A 34” 3440 x 1440 1ms 180Hz, VA, HDMI, DisplayPort, Freesync Premium Pro, 3YearsW
SKU:
OKT-90LM06F0-B02E70
Σε απόθεμα
€369.00| Βάρος | 11.3 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 1ms |
| Φωτεινότητα | 400 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 34” |
| Ανάλυση Οθόνης | 3440 x 1440 (WQHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 21:9 |
| Αντίθεση | 4000 : 1 |
| Refresh Rate | 180Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | ASUS |
Διαθέσιμο
LENOVO Monitor ThinkVision P24QD-40 23.8” QHD IPS, HDMi, Display Port, Height adjustable, 3YearsW
SKU:
OKT-64B1GAT1EU
Σε απόθεμα
€369.00| Βάρος | 10.2 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 6ms |
| Φωτεινότητα | 300 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 24” |
| Ανάλυση Οθόνης | 2560 x 1440 (QHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1500:1 |
| Refresh Rate | 120Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Lenovo |
Διαθέσιμο
Vengeance Enthusiast Gaming Kit: Ryzen 5-9600X + MSI PRO B840M-B + MSI MAG CORELIQUID A13 240
SKU:
VEN-UPGKIT-3
Σε απόθεμα
€369.00| Βάρος | 1.075 κ. |
|---|
Konica Minolta Bizhub C3100P (Certified Refurbished)
SKU:
A6DR021
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€371.00| Βάρος | 28.3 κ. |
|---|---|
| Χρώμα Εκτύπωσης | Έγχρωμο |
| Τύπος | Εκτυπωτής |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 22-33 σελ. / λεπτό |
| Brand | Konica Minolta |
| ADF | Ναι |
| Κατάσταση μοντέλου | Refurbished |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB |
Διαθέσιμο
DELL Monitor Pro P 27 P2726DEV 27” QHD IPS, HDMI, DisplayPort, USB-C HUB, Webcam, Height Adjustable, 3YearsW
SKU:
OKT-210-BVHV
Σε απόθεμα
€373.00| Βάρος | 11.16 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 8ms |
| Φωτεινότητα | 350 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Ανάλυση Οθόνης | 2560 x 1440 (QHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1500:1 |
| Refresh Rate | 100Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 2 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | DELL |