Βλέπετε 1681–1692 από 3704 αποτελέσματαSorted by price: low to high
Μη Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Praxi Vengeance Cylon Ryzen 5 5600G/ 8GB/ 240GB SSD/ Radeon Vega 7/No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-0AK09516
Διαθέσιμο
Vengeance Aero-O69 Ryzen 5-5600G/ 8GB/ 240GB SSD/ Radeon Vega Graphics/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-00269AERORVG
Διαθέσιμο
Vengeance Edge-V3 Ryzen 5-5600G/ 8GB DDR4/ 240GB SSD/ No OS Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-133EDGEV3
Διαθέσιμο
Vengeance Beast-K2 Ryzen 5-5600G/ 8GB DDR4/ 240GB SSD / No OS Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENVICBEK2
Διαθέσιμο
Vengeance Beast-K4 Ryzen 5-4600G/ 8GB DDR4/ 240GB SSD / No OS Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENVICBEK4
Διαθέσιμο
Vengeance Strike-V2 Ryzen 5-5600GT/ 8GB DDR4/ 240GB SSD / No OS Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENSTRK2
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5600GT |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MIKU Mi7-A |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Σκληρός Δίσκος | SSD |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Nightwrath-V4 Ryzen 5-5600GT/ 8GB/ 240GB SSD/ No OS Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENNWRV4
Διαθέσιμο
Vengeance Square-V2 Ryzen 5-5600G/ 8GB/ 240GB SSD/ No OS Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENSQUAREV2
Διαθέσιμο
ASUS Monitor TUF Gaming Curved VG34VQL3A 34” 3440 x 1440 1ms 180Hz, VA, HDMI, DisplayPort, Freesync Premium Pro, 3YearsW
Σε απόθεμα
€369.00
SKU:
OKT-90LM06F0-B02E70
Διαθέσιμο
Vengeance Enthusiast Gaming Kit: Ryzen 5-9600X + MSI PRO B840M-B + MSI MAG CORELIQUID A13 240
Σε απόθεμα
€369.00
SKU:
VEN-UPGKIT-3
Konica Minolta Bizhub C3100P (Certified Refurbished)
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€371.00
SKU:
A6DR021