Διαθέσιμο
LENOVO Monitor ThinkVision M14t G2 14” IPS, USB-C,Touch,3YearsW
SKU:
OKT-63FDUAT6WL
Σε απόθεμα
€373.00| Βάρος | 1.9 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 6ms |
| Φωτεινότητα | 300 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 14 |
| Ανάλυση Οθόνης | 2240 x 1400 |
| Αναλογία Οθόνης | 16:10 |
| Αντίθεση | 1500:1 |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Lenovo |
Διαθέσιμο
KINGSTON EXTERNAL SSD SXS1000 SXS1000R/2000G, 2TB USB 3.2 Gen2x2, TYPE C RED
SKU:
OKT-SXS1000R/2000G
Σε απόθεμα
€374.00| Χωρ. Δίσκου | 2TB |
|---|---|
| Brand | Kingston |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Σύνδεση | USB 3.2 / Type-C |
Διαθέσιμο
GIGABYTE MOTHERBOARD X870E AORUS PRO, DDR5, ATX
SKU:
OKT-9MX87EPRO-00-G11
Σε απόθεμα
€377.00| Βάρος | 2.5 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 256GB |
| Τύπος Μητρικής | ATX |
| Chipset | X870E |
| Socket | AM5 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
SEAGATE IronWolf 8TB ST8000VN004 SATA III, 3.5”
SKU:
OKT-ST8000VN004
Σε απόθεμα
€377.00| Βάρος | 0.725 κ. |
|---|---|
| Χρήση | NAS |
| Στροφές Λειτουργίας | 7200rpm |
| Cache | 256ΜΒ |
| Διάσταση | 3.5” |
| Σύνδεση | SATA III (6Gb /s) |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Seagate |
| Χωρ. Δίσκου | 8TB |
Διαθέσιμο
LENOVO Monitor ThinkVision P27h-30 27” QHD IPS, Slim Bezel, HDMi, DP, USB+USB-C, Height adjustable, 3YearsW
SKU:
OKT-63A1GAT1EU
Σε απόθεμα
€379.00| Βάρος | 10.2 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 6ms |
| Φωτεινότητα | 350 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Ανάλυση Οθόνης | 2560 x 1440 |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| VESA | 100 x 100 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Lenovo |
Διαθέσιμο
GIGABYTE Monitor M27UP 27” UHD 1ms 160Hz IPS, HDMI, DP, 3YearsW
SKU:
OKT-20VM0-M27UPBT-1EKR
Σε απόθεμα
€379.00| Βάρος | 9.1 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 1ms |
| Φωτεινότητα | 350 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Ανάλυση Οθόνης | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Refresh Rate | 160Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
DELL Monitor PLUS S3425DW 34 CURVED WQHD VA, USB-C,HDMI, Height Adjustable, 3YearsW
SKU:
OKT-S3425DW
Σε απόθεμα
€381.00| Βάρος | 14.5 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 5ms |
| Φωτεινότητα | 300 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 34” |
| Ανάλυση Οθόνης | 3440 x 1440 (WQHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 21:9 |
| Αντίθεση | 3000:1 |
| Refresh Rate | 120Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 2 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
Canon i-SENSYS MF463dw II
SKU:
MF463dw
Σε απόθεμα
€383.00| Βάρος | 16.3 κ. |
|---|---|
| Χρώμα Εκτύπωσης | Ασπρόμαυρο |
| Τύπος | Εκτυπωτής |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 33,6-40 σελ. / λεπτό |
| ADF | Όχι |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Εκτύπωση | Ασπρόμαυρη |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB, Wi-Fi |
Διαθέσιμο
GIGABYTE Monitor M27UP ICE 27” UHD 1ms 160Hz IPS, HDMI, DP, 3YearsW
SKU:
OKT-20VM0-M27UPICWT-1EKR
Σε απόθεμα
€386.00| Βάρος | 9.1 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 1ms |
| Φωτεινότητα | 350 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Ανάλυση Οθόνης | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Refresh Rate | 160Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
ANDA SEAT Gaming Chair X-AIR PRO XL GREY
SKU:
OKT-AD-WY-01-GGF-G01
Σε απόθεμα
€386.00| Βάρος | 27.1 κ. |
|---|---|
| Brand | ANDA SEAT |
| Εγγύηση Μήνες | 24 μήνες εγγύηση στον μηχανισμό |
Διαθέσιμο
ANDA SEAT Gaming Chair X-AIR PRO XL BLACK
SKU:
OKT-AD-WY-01-BBB-B01
Σε απόθεμα
€386.00| Βάρος | 27.1 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 24 μήνες εγγύηση στον μηχανισμό |
| Brand | ANDA SEAT |
Μη Διαθέσιμο
AMD Ryzen 9 9900X 4.4GHz Επεξεργαστής 12 Πυρήνων για Socket AM5 Box
SKU:
100-100000662WOF
Εκτός αποθέματος
€386.57| Βάρος | 0.400 κ. |
|---|---|
| Brand | AMD |
| Τύπος Περιφερειακών | CPU |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 9 |
| Socket | AM5 |