Διαθέσιμο
DELL Monitor ALIENWARE AW2726DM 27” QD-OLED, HDMI, DP, Height Adjustable, 3YearsW
SKU:
OKT-210-BVWB
Σε απόθεμα
€387.00| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Brand | DELL |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Display Port | 1 |
| HDMI | 2 |
| VESA | 100 x 100 |
| Refresh Rate | 240Hz |
| Αντίθεση | 1.500.000:1 |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Ανάλυση Οθόνης | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Διάσταση Οθόνης | 26.5” |
| Φωτεινότητα | 200 (nits) |
| Χρόνος Aπόκρισης | 0.03ms |
Διαθέσιμο
APC Back UPS BR1300MI 1300VA
SKU:
OKT-BR1300MI
Σε απόθεμα
€388.00| Βάρος | 11.85 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | USB |
| Μπαταρία | APCRBC165 |
| Waveform Output | Modified Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 780W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 1300VA |
| Τύπος Συσκευής | Line Interactive |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | APC |
Διαθέσιμο
Vengeance Maverick-V34 Ryzen 5-3400G/ 8GB/ 240GB SSD/ No OS Gaming PC + MSI PRO MP2412
SKU:
GD-VENRESISTS34
Σε απόθεμα
Original price was: €599.00.€389.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €389.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 3400G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MIKU Mi7-A |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Marshal-V6 Ryzen 3-3200G/ 8GB DDR4/ 240GB SSD / No OS Gaming PC + Lenovo LEGION IPS Gaming Monitor 23.8″
SKU:
GD-VENVMRSV6
Σε απόθεμα
Original price was: €465.00.€389.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €389.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B450 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 3 3200G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Grandstream UCM6302 Τηλεφωνικό Κέντρο VoIP
SKU:
GSTR-0172
Σε απόθεμα
€390.00| Βάρος | 0.72 κ. |
|---|---|
| Brand | Grandstream |
| Δικτυακά | IP-PBX |
Διαθέσιμο
Canon i-SENSYS MF 752 Cdw II
SKU:
MF 752 Cdw II
Σε απόθεμα
€390.00| Βάρος | 16.3 κ. |
|---|---|
| Χρώμα Εκτύπωσης | Έγχρωμο |
| Τύπος | Πολυμηχάνημα MFP |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 33-33 |
| ADF | Όχι |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Εκτύπωση | Έγχρωμη |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB, Wi-Fi |
| Brand | Canon |
Διαθέσιμο
ASUS MOTHERBOARD ROG STRIX B850-E GAMING WIF, AM5, ATX
SKU:
OKT-90MB1J60-M0EAY0
Σε απόθεμα
€391.00| Βάρος | 1.85 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 256GB |
| Τύπος Μητρικής | ATX |
| Chipset | B850 |
| Socket | AM5 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | ASUS |
Διαθέσιμο
KINGSTON EXTERNAL SSD SXS1000 SXS1000/2000G, 2TB USB 3.2 Gen2x2, TYPE C
SKU:
OKT-SXS1000/2000G
Σε απόθεμα
€393.00| Χωρ. Δίσκου | 2TB |
|---|---|
| Brand | Kingston |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Σύνδεση | USB 3.2 / Type-C |
Διαθέσιμο
KINGSTON EXTERNAL DUAL PORTABLE SSD SPSD/2TB USB-C/A 3.2 Gen 2 2TB
SKU:
OKT-SPSD/2TB
Σε απόθεμα
€393.00| Χωρ. Δίσκου | 2TB |
|---|---|
| Brand | Kingston |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Σύνδεση | USB 3.2 / Type A and Type C |
Διαθέσιμο
DELL Monitor Pro P 27 P2726DEB 27” QHD IPS, HDMI, DisplayPort, USB-C HUB, Conferencing, Height Adjustable, 3YearsW
SKU:
OKT-210-BVHR
Σε απόθεμα
€396.00| Βάρος | 11.16 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 8ms |
| Φωτεινότητα | 350 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Ανάλυση Οθόνης | 2560 x 1440 (QHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1500:1 |
| Refresh Rate | 100Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 2 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | DELL |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Hawk Aerocool Edition Ryzen 5-4500/ 16GB/ 512GB SSD/ RX 550 4GB/No Os Gaming PC
SKU:
GD-HAWKK095160
Εκτός αποθέματος
Original price was: €799.00.€398.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €398.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 4500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 550 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Vengeance Sentinel Aerocool Edition Ryzen 5 5600G/ 8GB / 240GB SSD / No Os Gaming PC
SKU:
GD-015PVENSEnA
Σε απόθεμα
€399.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5600G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool Sentinel |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |