Μη Διαθέσιμο
Vengeance Shield-V2 MSI Edition Ryzen 5-5500/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/RX 6400 4GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENSHIEV2
Εκτός αποθέματος
Original price was: €599.00.€399.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €399.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6400 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Cisco Meraki Go GS110 Managed L2 Switch
SKU:
GS110-24-HW-EU
Σε απόθεμα
€402.00| Βάρος | 3.99 κ. |
|---|---|
| Brand | Cisco |
| Δικτυακά | Switch |
Μη Διαθέσιμο
VoIP Gateway με 4 FXS
SKU:
BERO-0022
Εκτός αποθέματος
€402.00| Βάρος | 0.205 κ. |
|---|---|
| Brand | BeroNet |
| Δικτυακά | Gateways |
Διαθέσιμο
SEAGATE EXOS 7E10 8TB ST8000NM017B SATA III, 3.5”
SKU:
OKT-ST8000NM017B
Σε απόθεμα
€403.00| Βάρος | 0.691 κ. |
|---|---|
| Χρήση | Server |
| Στροφές Λειτουργίας | 7200rpm |
| Cache | 256ΜΒ |
| Διάσταση | 3.5” |
| Σύνδεση | SATA III (6Gb /s) |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | Seagate |
| Χωρ. Δίσκου | 8TB |
Διαθέσιμο
SEAGATE IronWolf Pro 8TB ST8000NT001 SATA III, 3.5”
SKU:
OKT-ST8000NT001
Σε απόθεμα
€403.00| Βάρος | 0.72 κ. |
|---|---|
| Χρήση | NAS |
| Στροφές Λειτουργίας | 7200rpm |
| Cache | 256ΜΒ |
| Διάσταση | 3.5” |
| Σύνδεση | SATA III (6Gb /s) |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | Seagate |
| Χωρ. Δίσκου | 8TB |
Διαθέσιμο
SEAGATE SkyHawk AI 8TB ST8000VE001, SATA III, 3.5”
SKU:
OKT-ST8000VE001
Σε απόθεμα
€403.00| Βάρος | 0.736 κ. |
|---|---|
| Χωρ. Δίσκου | 8TB |
| Brand | Seagate |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Σύνδεση | SATA III (6Gb /s) |
| Διάσταση | 3.5” |
| Cache | 256ΜΒ |
| Χρήση | Surveillance |
Διαθέσιμο
KINGSTON SSD SEDC600ME/480G, 480GB, SATA III, 2.5” With Encryption
SKU:
OKT-SEDC600ME/480G
Σε απόθεμα
€411.00| Βάρος | 0.165 κ. |
|---|---|
| MTBF (Ώρες) | 2.000.000 |
| Ταχύτητα Εγγραφής (MB/S) | 470 |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης (MB/S) | 560 |
| Διάσταση | 2.5” |
| Σύνδεση | SATA III 6Gb/s |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | Kingston |
| Χωρ. Δίσκου | 480GB |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF432C16BB1K2/32 FURY Beast Black DDR4, 3200MT/s, 32GB, KIT OF 2
SKU:
OKT-KF432C16BB1K2/32
Σε απόθεμα
€415.00| CAS Latency | CL16 |
|---|---|
| Συχνότητα Λειτουργίας | 3200MT/s |
| Τεμάχια | 2x 16GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 32GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR4 |
Διαθέσιμο
Vengeance Performance Ryzen 5-5600G/ 8GB/ 240GB SSD / No Os
SKU:
ND-0R5290-1
Σε απόθεμα
Original price was: €440.00.€419.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €419.00.| Βάρος | 5 κ. |
|---|---|
| Brand | WorkSpace |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Σκληρός Δίσκος | SSD |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Apex-V38 AMD Athlon-3000G/ 16GB / 512GB SSD/ No OS Gaming PC + ASRock CL25FFA IPS Gaming Monitor 24.5″
SKU:
GD-01APEXV38
Σε απόθεμα
Original price was: €899.00.€419.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €419.00.| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B450 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Athlon 3000G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Gamemax Infinity Mini |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |