Διαθέσιμο
DELL Monitor Pro Plus P3225DE 31.5” QHD IPS, USB-C HUB, HDMI, DisplayPort, Height Adjustable, 3YearsW
SKU:
OKT-P3225DE
Σε απόθεμα
€419.00| Βάρος | 15.01 κ. |
|---|---|
| Brand | DELL |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Display Port | 2 |
| HDMI | 1 |
| VESA | 100 x 100 |
| Refresh Rate | 100Hz |
| Αντίθεση | 1500:1 |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Ανάλυση Οθόνης | 2560 x 1440 (QHD) |
| Διάσταση Οθόνης | 32” |
| Φωτεινότητα | 350 (nits) |
| Χρόνος Aπόκρισης | 8ms |
Διαθέσιμο
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Streak-Z Ryzen 3-4100/ 8GB/ 240GB SSD /GT 1030 2GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VB0SGT1030
Εκτός αποθέματος
Original price was: €499.00.€420.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €420.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 3 4100 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GT 1030 2GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Aero-O2 Ryzen 5-5600G/ 16GB/ 512GB SSD/ Radeon Vega Graphics/ No Os Gaming PC + AOC 21.5” E2270SWDN Full HD
SKU:
GD-002AERORVGBN
Εκτός αποθέματος
Original price was: €489.00.€424.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €424.00.| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5600G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Vengeance Enthusiast Pro Kit: Ryzen 5-9600X + AsRock B850 Pro RS + MSI MAG CORELIQUID A13 240
SKU:
VEN-UPGKIT-4
Σε απόθεμα
€424.00| Βάρος | 1.075 κ. |
|---|
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Shield-V69 MSI Edition Ryzen 5-5600GT/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/ No OS Gaming PC + MSI Pro MP245V VA Monitor 23.8″ + US Keyboard
SKU:
GD-VENSHIEV69
Εκτός αποθέματος
Original price was: €650.00.€425.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €425.00.| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5600GT |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
KINGSTON SSD SEDC600M/480G, 480GB, SATA III, 2.5”
SKU:
OKT-SEDC600M/480G
Σε απόθεμα
€426.00| MTBF (Ώρες) | 2.000.000 |
|---|---|
| Ταχύτητα Εγγραφής (MB/S) | 470 |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης (MB/S) | 560 |
| Διάσταση | 2.5” |
| Σύνδεση | SATA III 6Gb/s |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | Kingston |
| Χωρ. Δίσκου | 480GB |
Διαθέσιμο
AMD Ryzen 7 9800X3D 4.7GHz Επεξεργαστής 8 Πυρήνων για Socket AM5 Tray
SKU:
100-000001084
Σε απόθεμα
€426.24| Βάρος | 0.400 κ. |
|---|---|
| Brand | AMD |
| Τύπος Περιφερειακών | CPU |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 7 |
| Socket | AM5 |
Διαθέσιμο
Cisco Meraki Go Router Firewall Plus
SKU:
GX50-HW-US
Σε απόθεμα
€429.00| Βάρος | 0.79 κ. |
|---|---|
| Brand | Cisco |
| Δικτυακά | Router |
Διαθέσιμο
Vengeance Aero-O2 Ryzen 5-5600G/ 16GB/ 512GB SSD/ Radeon Vega Graphics/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-002AERORVG
Σε απόθεμα
Original price was: €550.00.€429.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €429.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5600G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool SI |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Edge-V4 Ryzen 5-5600G/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133EDGEV3-1
Σε απόθεμα
Original price was: €535.00.€429.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €429.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5600G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Makki A72 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Vengeance Prime-V2 Ryzen 5-5600G/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133PRIMEV2
Σε απόθεμα
Original price was: €548.00.€429.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €429.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5600G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER Tribolite T3 Mesh Black |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |