Διαθέσιμο
Vengeance Beast-K3 Ryzen 5-5600G/ 16GB DDR4/ 512GB SSD / No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENVICBEK3
Σε απόθεμα
Original price was: €519.00.€429.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €429.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5600G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER X1 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance GhostOps-V55 Ryzen 5-5500GT/ 8GB DDR4/ 240GB SSD/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-GHOSTOPSV55
Σε απόθεμα
€429.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500GT |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Unity Crown |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Vengeance Strike-V4 Ryzen 5-5600GT/ 16GB DDR4/ 512GB SSD / No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENSTRK4
Σε απόθεμα
Original price was: €469.00.€429.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €429.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5600GT |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MIKU Mi7-A |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Apex-V56 Ryzen 5-5600G/ 16GB / 512GB SSD/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01APEXV56
Σε απόθεμα
Original price was: €529.00.€429.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €429.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5600G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Gamemax Infinity Mini |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Workspace-V4 Ryzen 5-5600G/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/ No OS Business Desktop
SKU:
GD-VENWRKSPV4
Σε απόθεμα
Original price was: €659.00.€429.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €429.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5600G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | AMD Radeon Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Deepcool |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
GIGABYTE MOTHERBOARD Z890 AORUS MASTER, 1851, DDR5, ATX
SKU:
OKT-Z890 AORUS MASTER
Σε απόθεμα
€430.00| Βάρος | 2.5 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 256GB |
| Τύπος Μητρικής | ATX |
| Chipset | Z890 |
| Socket | s1851 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
LEGRAND UPS KEOR SPE Line Interactive 2000Va IEC
SKU:
OKT-311063
Σε απόθεμα
€431.00| Βάρος | 24.842 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | USB, RS-232 |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 6-8 hours |
| Waveform Output | Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 1600W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 2000VA |
| Τύπος Συσκευής | Line Interactive |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LEGRAND |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF436C16RB12AK2/32 FURY Renegade RGB Black XMP, 3600MT/s, 32GB, Kit of 2
SKU:
OKT-KF436C16RB12AK2/32
Σε απόθεμα
€432.00| Τάση Λειτουργίας | 1.2v |
|---|---|
| CAS Latency | CL16 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 3600MT/s |
| Τεμάχια | 2x 16GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 32GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR4 |
Διαθέσιμο
LENOVO Monitor Tiny-In-One 27” QHD IPS, Display Port, USB,Webcam, 3YearsW
SKU:
OKT-11JHRAT1EU
Σε απόθεμα
€376.00| Βάρος | 11.155 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 6ms |
| Φωτεινότητα | 350 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Refresh Rate | 60Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Lenovo |
Διαθέσιμο
Konica Minolta Bizhub C3110 (Certified Refurbished)
SKU:
A6DT021
Σε απόθεμα
Original price was: €484.00.€434.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €434.00.| Βάρος | 35 κ. |
|---|---|
| Χρώμα Εκτύπωσης | Έγχρωμο |
| Τύπος | Πολυμηχάνημα MFP |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 22-33 σελ. / λεπτό |
| Brand | Konica Minolta |
| ADF | Ναι |
| Κατάσταση μοντέλου | Refurbished |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB |
Konica Minolta Bizhub 4020i – Certified Refurbished Grade A
SKU:
ACER021
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€434.00| Βάρος | 17 κ. |
|---|---|
| Χρώμα Εκτύπωσης | Ασπρόμαυρο |
| Τύπος | Πολυμηχάνημα MFP |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 33-75 σελ. / λεπτό |
| Brand | Konica Minolta |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB, Wi-Fi |
| Κατάσταση μοντέλου | Refurbished |
Διαθέσιμο
Konica Minolta Bizhub 4050 (Certified Refurbished)
SKU:
A6VF021
Σε απόθεμα
Original price was: €484.00.€434.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €434.00.| Βάρος | 21 κ. |
|---|---|
| Χρώμα Εκτύπωσης | Ασπρόμαυρο |
| Τύπος | Πολυμηχάνημα MFP |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 33-75 σελ. / λεπτό |
| Brand | Konica Minolta |
| ADF | Ναι |
| Κατάσταση μοντέλου | Refurbished |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB |