Διαθέσιμο
APC Back UPS BGM2200B-GR Line Interactive Gaming 2200VA
SKU:
OKT-BGM2200B-GR
Σε απόθεμα
€434.00| Βάρος | 14.69 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | USB |
| Μπαταρία | APCRBC216 |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 16 hours |
| Waveform Output | Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 1320W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 2200VA |
| Τύπος Συσκευής | Line Interactive |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | APC |
Διαθέσιμο
APC Back UPS BGM2200-GR, Line Interactive, White, Gaming 2200VA
SKU:
OKT-BGM2200-GR
Σε απόθεμα
€434.00| Βάρος | 14.69 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | USB |
| Μπαταρία | APCRBC216 |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 16 hours |
| Waveform Output | Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 1320W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 2200VA |
| Τύπος Συσκευής | Line Interactive |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | APC |
Vengeance Prime-V3 Ryzen 5-2400G/ 8GB DDR4/ 240GB SSD/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133PRIMEV2-1
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€435.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 2400G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
LENOVO Monitor ThinkVision P27Q-40 27” QHD IPS, HDMi,Display Port, USB, Height adjustable,3YearsW
SKU:
OKT-64A7GAT6EU
Σε απόθεμα
€342.00| Βάρος | 9.2 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 6ms |
| Φωτεινότητα | 350 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Ανάλυση Οθόνης | 2560 x 1440 (QHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1500:1 |
| Refresh Rate | 120Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 2 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Lenovo |
Διαθέσιμο
LENOVO Monitor Legion 27Q-10 Gaming 27” QHD OLED, HDMi, Display Port,AMD FreeSync Premium , 3YearsW
SKU:
OKT-67E1GAC1EU
Σε απόθεμα
€438.00| Βάρος | 9.6 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 0.03ms |
| Φωτεινότητα | 200 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Ανάλυση Οθόνης | 2560 x 1440 (QHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1.500.000:1 |
| Refresh Rate | 240Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Lenovo |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance GhostOps-V8 Ryzen 5-5600GT/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-GHOSTOPSV8
Εκτός αποθέματος
Original price was: €515.00.€439.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €439.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5600GT |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Δεν έχει οριστεί |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Μη Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Vengeance Square-V5 AMD Athlon-3000G/ 16GB / 512GB SSD/ No OS Gaming PC + ASRock CL25FFA IPS Gaming Monitor 24.5″
SKU:
GD-VENSQUAREV5
Σε απόθεμα
Original price was: €499.00.€439.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €439.00.| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B450 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Athlon 3000G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER Fire Dancing V3 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Kingston FURY Renegade G5 PCIe 5.0 NVMe M.2 SSD , 1TB
SKU:
OKT-SFYR2S/1T0
Σε απόθεμα
€439.00| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| MTBF (Ώρες) | 2.000.000 |
| Ταχύτητα Εγγραφής (MB/S) | 11,000 |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης (MB/S) | 14,200 |
| Διάσταση | M.2 |
| Σύνδεση | PCI-Express 5.0×4 |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | Kingston |
| Χωρ. Δίσκου | 1024GB |
Διαθέσιμο
KINGSTON SSD M.2 2230 NV3 SNV3SM3/2T0 , 2TB, NVMe, PCIe 4.0
SKU:
OKT-SNV3SM3/2T0
Σε απόθεμα
€443.00| MTBF (Ώρες) | 2.000.000 |
|---|---|
| Ταχύτητα Εγγραφής (MB/S) | 5000 |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης (MB/S) | 6000 |
| Διάσταση | M.2 |
| Σύνδεση | PCI-Express 4.0×4 |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | Kingston |
| Χωρ. Δίσκου | 2TB |
Μη Διαθέσιμο
Razer ISKUR V2 Black – Leather Gaming Chair – Lumbar Support – Memory Foam Head Cushion
SKU:
ZEG-RZ38-04900200-R3G1
Εκτός αποθέματος
€443.40| Βάρος | 33 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 88 × 37 × 69 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
ASUS Monitor VA32UQSB 31.5” 4K UHD (3840 x 2160) IPS 4ms 60Hz, HDMI, DisplayPort, 3YearsW
SKU:
OKT-90LM04W7-B01E70
Σε απόθεμα
€445.00| Βάρος | 12 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 4ms |
| Φωτεινότητα | 350 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 32” |
| Ανάλυση Οθόνης | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Refresh Rate | 60Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | ASUS |