Konica Minolta Bizhub 4702P (Certified Refurbished)
SKU:
AAFH021
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€446.40| Βάρος | 16 κ. |
|---|---|
| Χρώμα Εκτύπωσης | Ασπρόμαυρο |
| Τύπος | Εκτυπωτής |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 33-75 σελ. / λεπτό |
| Brand | Konica Minolta |
| ADF | Όχι |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB |
Διαθέσιμο
Microsoft Windows Server 2019 Essentials DSP Αγγλικά σε Ηλεκτρονική άδεια
SKU:
G3S-01299
Σε απόθεμα
€446.40| Brand | OEM |
|---|
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF436C16RB12K2/32 FURY Renegade Black XMP, 3600MT/s, 32GB, Kit of 2
SKU:
OKT-KF436C16RB12K2/32
Σε απόθεμα
€449.00| Τάση Λειτουργίας | 1.2v |
|---|---|
| CAS Latency | CL16 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 3600MT/s |
| Τεμάχια | 2x 16GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 32GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR4 |
Διαθέσιμο
GIGABYTE MOTHERBOARD X870E AORUS MASTER, DDR5, ATX
SKU:
OKT-X870E AORUS MASTER
Σε απόθεμα
€449.00| Βάρος | 2.5 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 192GB |
| Τύπος Μητρικής | ATX |
| Chipset | X870E |
| Socket | AM5 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Shard-S Aerocool Edition Ryzen 3-4100/ 8GB/ 240GB SSD/GT 1030 2GB/No OS PC
SKU:
GD-VSTR565
Εκτός αποθέματος
Original price was: €499.00.€450.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €450.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 3 4100 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GT 1030 2GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
DELL Monitor Pro Plus P2725QE 27” 4K IPS, USB-C HUB, HDMI, DisplayPort, Height Adjustable, 3YearsW
SKU:
OKT-P2725QE
Σε απόθεμα
€452.00| Βάρος | 8.265 κ. |
|---|---|
| Brand | DELL |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Display Port | 1 |
| HDMI | 1 |
| VESA | 100 x 100 |
| Refresh Rate | 100Hz |
| Αντίθεση | 1500:1 |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Ανάλυση Οθόνης | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Φωτεινότητα | 350 (nits) |
| Χρόνος Aπόκρισης | 8ms |
Διαθέσιμο
CYBERPOWER UPS OLS2000ERT2UA Online LCD Rackmount 2000VA
SKU:
OKT-OLS2000ERT2UA
Σε απόθεμα
€454.00| Βάρος | 21.9 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | USB, RS-232, SmartSlot |
| Μπαταρία | RBP0069 |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 5 hours |
| Waveform Output | Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 1800W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 2000VA |
| Τύπος Συσκευής | Online |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | CYBERPOWER |
Μη Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
APC Smart UPS SMT750IC LCD 750VA Line Interactive
SKU:
OKT-SMT750IC
Σε απόθεμα
€457.00| Βάρος | 14.23 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | USB, RS-232, SmartSlot |
| Μπαταρία | RBC48 |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 3 hours |
| Waveform Output | Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 525W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 750VA |
| Τύπος Συσκευής | Line Interactive |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | APC |
Μη Διαθέσιμο
Grandstream GWN7816 Managed L3 Switch με 48 Θύρες Gigabit (1Gbps) Ethernet και 6 SFP Θύρες
SKU:
GSTR-0287
Εκτός αποθέματος
€458.80| Βάρος | 3.800 κ. |
|---|---|
| Brand | Grandstream |
| Δικτυακά | Switch |