Διαθέσιμο
Sapphire Radeon RX 9060 XT 16GB GDDR6 Pulse Κάρτα Γραφικών
SKU:
11350-03-20G
Σε απόθεμα
€460.60| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Μνήμη Γραφικών | 16GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9060 XT 16GB |
| Brand | Sapphire |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF580C38RS-24 FURY Renegade DDR5, 8000MT/s, 24GB
SKU:
OKT-KF580C38RS-24
Σε απόθεμα
€461.00| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Τάση Λειτουργίας | 1.4v |
| CAS Latency | CL38 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 8000MT/s |
| Τεμάχια | 1x24GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 24GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop V15 G4 AMN 15,6” FHD/R3-7320U/16GB/512GB SSD/AMD Radeon Graphics/FDOS/3Y CAR/Business Black
SKU:
OKT-82YU0100GM
Σε απόθεμα
€451.00| Βάρος | 2.46 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1080 |
| Μέγεθος Οθόνης | 15.6” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 3 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Radeon Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Free DOS |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB M.2 SSD |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Bundle Streak-G Ryzen 3-4300G/ 8GB/ 240GB SSD/No Os Gaming PC
SKU:
GD-SVENSTRIKG67
Εκτός αποθέματος
Original price was: €540.00.€469.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €469.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B450 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 3 4300G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Vengeance Edge-V2 Ryzen 3-4300G/ 8GB DDR4/ 240GB SSD/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133EDGEV2
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€469.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B450 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 3 4300G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Vengeance GhostOps-X44 Ryzen 3-4100/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/RX 550 4GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-GHOSTOPSX44
Σε απόθεμα
Original price was: €539.00.€469.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €469.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 3 4100 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER Fire Dancing V3 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
SEAGATE IronWolf 10T ST10000VN000, SATA III, 3.5”
SKU:
OKT-ST10000VN000
Σε απόθεμα
€471.00| Βάρος | 0.736 κ. |
|---|---|
| Χρήση | NAS |
| Στροφές Λειτουργίας | 7200rpm |
| Cache | 256ΜΒ |
| Διάσταση | 3.5” |
| Σύνδεση | SATA III (6Gb /s) |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Seagate |
| Χωρ. Δίσκου | 10TB |
Vengeance Prime-V4 Ryzen 5-2400G/ 16GB DDR4/ 480GB SSD/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133PRIMEV4
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€473.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B450 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 2400G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 480 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Vengeance Prime-V3 Ryzen 5-4500/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/RX 550 4GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133PRIMEV3
Σε απόθεμα
Original price was: €599.00.€475.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €475.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 4500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 550 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER Tribolite T3 Mesh Black |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
APC Back UPS BR1600MI 1600VA
SKU:
OKT-BR1600MI
Σε απόθεμα
€476.00| Βάρος | 12.935 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | USB |
| Μπαταρία | APCRBC166 |
| Waveform Output | Modified Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 960W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 1600VA |
| Τύπος Συσκευής | Line Interactive |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | APC |
Μη Διαθέσιμο
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Shard-L Aerocool Edition Ryzen 5-5500/ 16GB/ 480GB SSD/RX 550 4GB/No OS PC
SKU:
GD-VsXrX550
Εκτός αποθέματος
Original price was: €670.00.€478.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €478.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 480 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 550 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |