Διαθέσιμο
Μη Διαθέσιμο
beroNet Small Business Line 1S0 VoIP Gateway
SKU:
BERO-0042
Εκτός αποθέματος
€479.00| Βάρος | 0.800 κ. |
|---|---|
| Brand | BeroNet |
| Δικτυακά | Gateways |
Διαθέσιμο
Vengeance Victory-V3 Ryzen 5-8500G/ 8GB DDR5/ 240GB SSD / No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENVICTV3
Σε απόθεμα
Original price was: €499.00.€479.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €479.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8500G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Raven-V8 Ryzen 5-4500/ 16GB/ 512GB SSD/ RX 550 4GB / No OS Gaming PC
SKU:
GD-01RAVENV8
Σε απόθεμα
Original price was: €705.00.€479.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €479.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 4500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 550 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MIKU Mi7-A |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Marshal-V5 Ryzen 3-3200G/ 8GB DDR4/ 240GB SSD / RX 6500 XT 4GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENVMRSV5
Σε απόθεμα
Original price was: €569.00.€479.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €479.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B450 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 3 3200G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6500XT 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
DELL Monitor ALIENWARE AW2725QF 27” DUAL-RESOLUTION 4K-FHD IPS, HDMI, DP, USB-C, Height Adjustable, 3YearsW
SKU:
OKT-AW2725QF
Σε απόθεμα
€481.00| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 0.5ms |
| Φωτεινότητα | 400 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Ανάλυση Οθόνης | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Refresh Rate | 180Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
DELL Monitor P3425WE 34.1” WQHD IPS CURVED, USB-C HUB, HDMI, DisplayPort, Height Adjustable, 3YearsW
SKU:
OKT-P3425WE
Σε απόθεμα
€481.00| Βάρος | 14.77 κ. |
|---|---|
| Brand | DELL |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Display Port | 1 |
| HDMI | 1 |
| VESA | 100 x 100 |
| Refresh Rate | 100Hz |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Αναλογία Οθόνης | 21:9 |
| Ανάλυση Οθόνης | 3440 x 1440 (WQHD) |
| Διάσταση Οθόνης | 34” |
| Φωτεινότητα | 350 (nits) |
| Χρόνος Aπόκρισης | 8ms |
Διαθέσιμο
KINGSTON EXTERNAL SSD SXS2000 SXS2000/2000G, 2TB USB 3.2 Gen2x2, TYPE C
SKU:
OKT-SXS2000/2000G
Σε απόθεμα
€482.00| Βάρος | 0.12 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | USB 3.2 / Type-C |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | Kingston |
| Χωρ. Δίσκου | 2TB |
Διαθέσιμο
Vengeance AURA-V5 Ryzen 5-4500/ 16GB DDR4/ 512GB SSD /RX 550 4GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENAUV5
Σε απόθεμα
Original price was: €589.00.€485.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €485.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 4500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 550 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Gamdias AURA |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance GhostOps-V16 Ryzen 5-5500GT/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-GHOSTOPSV16
Σε απόθεμα
Original price was: €529.00.€485.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €485.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500GT |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Δεν έχει οριστεί |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Vengeance GhostOps-W2 Ryzen 5-5500GT/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-GHOSTOPSW2
Σε απόθεμα
Original price was: €529.00.€485.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €485.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500GT |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MIKU Mi7-A White |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Vengeance GhostOps-X3 Ryzen 5-5500/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/RX 550 4GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-GHOSTOPSX3
Σε απόθεμα
Original price was: €549.00.€485.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €485.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 550 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |