Διαθέσιμο
Vengeance Beast Ryzen 7-5700G/ 16GB/ 512GB SSD/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01gBEASTV1
Σε απόθεμα
Original price was: €545.00.€489.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €489.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER X2 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Strike-V7 Ryzen 7-5700G/ 16GB DDR4/ 512GB SSD / No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENSTRK7
Σε απόθεμα
Original price was: €529.00.€489.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €489.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Δεν έχει οριστεί |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Nightwrath-V3 Ryzen 7-5700G/ 16GB/ 512GB SSD/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENNWRV3
Σε απόθεμα
Original price was: €539.00.€489.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €489.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER Fire Dancing V3 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
HP EliteBook 250R G9 15.6″ FHD (Core 3-100U/16GB/512GB SSD/No OS) (US Keyboard)
SKU:
C68X2AT
Σε απόθεμα
€489.00| Βάρος | 2.2 κ. |
|---|---|
| Brand | HP |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Σκληρός Δίσκος | SSD |
| Τύπος Η/Υ | Laptop |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| CPU Brand | Intel |
Μη Διαθέσιμο
beroNet 4FXO Small Business Line VoIP Gateway
SKU:
BERO-0051
Εκτός αποθέματος
€490.00| Βάρος | 0.500 κ. |
|---|---|
| Brand | BeroNet |
| Δικτυακά | Gateways |
Διαθέσιμο
ASUS Monitor ProArt Display PA279CRV Professional 27” 3840×2160 HDMI, USB-C, DisplayPort, Height Adjustable, Adaptive-Sync, 3YearsW
SKU:
OKT-90LM08E0-B01K70
Σε απόθεμα
€491.00| Βάρος | 11 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | ASUS |
| Display Port | 1 |
| HDMI | 2 |
| VESA | 100 x 100 |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Χρόνος Aπόκρισης | 5ms |
| Φωτεινότητα | 350 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Ανάλυση Οθόνης | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1000:1 |
Διαθέσιμο
ASUS Monitor ProArt Display PA279CV Professional 27” 4K UHD,IPS, HDMI, USB-C, DisplayPort, Height Adjustable, Adaptive-Sync, 3YearsW
SKU:
OKT-90LM06M1-B01170
Σε απόθεμα
€491.00| Βάρος | 11.2 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 5ms |
| Φωτεινότητα | 350 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Ανάλυση Οθόνης | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Refresh Rate | 60Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | ASUS |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KVR56S46BD8-32 ,DDR5, SODIMM, 5600MT/s, 32GB
SKU:
OKT-KVR56S46BD8-32
Σε απόθεμα
€493.00| Τάση Λειτουργίας | 1.1v |
|---|---|
| CAS Latency | CL46 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 5600MT/s |
| Τεμάχια | 1x 32GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 32GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 SO-Dimm |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF548S38IB-32,FURY Impact DDR5 SODIMM, 4800MT/s, 32GB
SKU:
OKT-KF548S38IB-32
Σε απόθεμα
€493.00| Τάση Λειτουργίας | 1.1v |
|---|---|
| CAS Latency | CL38 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 4800MT/s |
| Τεμάχια | 1x 32GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 32GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 SO-Dimm |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF552C40BB-32 FURY Beast Black DDR5, 5200MT/s, 32GB
SKU:
OKT-KF552C40BB-32
Σε απόθεμα
€494.00| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Τάση Λειτουργίας | 1.25V |
| CAS Latency | CL40 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 5200MT/s |
| Τεμάχια | 1x 32GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 32GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF552C40BB2-32 FURY Beast Black DDR5, 5200MT/s, 32GB
SKU:
OKT-KF552C40BB2-32
Σε απόθεμα
€494.00| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Τάση Λειτουργίας | 1.25V |
| CAS Latency | CL40 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 5200MT/s |
| Τεμάχια | 1x 32GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 32GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Shield-V64 MSI Edition Ryzen 5-4500/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/ RX 6400 4GB/ No OS Gaming PC + MSI Pro MP245V VA Monitor 23.8″ + US Keyboard
SKU:
GD-VENSHIEV64
Εκτός αποθέματος
Original price was: €679.00.€495.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €495.00.| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 4500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6400 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI Shield |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |