Μη Διαθέσιμο
Vengeance ARC Aerocool Edition Intel i3-10100F/ 16GB/ 480GB SSD/ARC A380 6GB/No OS PC
SKU:
GD-VNARCAER
Εκτός αποθέματος
Original price was: €670.00.€496.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €496.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H410 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i3 10100F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 480 GB |
| GPU Brand | INTEL |
| GPU Model | ARC A380 6GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool Shard |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Konica Minolta Bizhub C3351 (Certified Refurbished)
SKU:
A4Y4021-1
Σε απόθεμα
Original price was: €651.40.€496.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €496.00.| Βάρος | 48 κ. |
|---|---|
| Χρώμα Εκτύπωσης | Έγχρωμο |
| Τύπος | Πολυμηχάνημα MFP |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 22-33 σελ. / λεπτό |
| Brand | Konica Minolta |
| ADF | Ναι |
| Κατάσταση μοντέλου | Refurbished |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB |
Διαθέσιμο
SEAGATE IronWolf PRO 10TB ST10000NT001, SATA III, 3.5”
SKU:
OKT-ST10000NT001
Σε απόθεμα
€497.00| Βάρος | 0.721 κ. |
|---|---|
| Χρήση | NAS |
| Στροφές Λειτουργίας | 7200rpm |
| Cache | 256ΜΒ |
| Διάσταση | 3.5” |
| Σύνδεση | SATA III (6Gb /s) |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | Seagate |
| Χωρ. Δίσκου | 10TB |
Διαθέσιμο
Praxi Vengeance Cylon Ryzen 5 5600G/ 8GB/ 240GB SSD/ Radeon Vega 7/No Os Gaming PC + Επώνυμο Monitor 22” Bundle
SKU:
GD-001COM
Σε απόθεμα
Original price was: €549.00.€499.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €499.00.| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5600G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Δεν έχει οριστεί |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Start Intel i3-10100F/ 8GB/ 240GB SSD/ GTX 1630 4GB/No Os Gaming PC
SKU:
GD-0KST516
Εκτός αποθέματος
Original price was: €650.00.€499.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €499.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H410 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i3 10100F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GTX 1630 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool Cylon |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Vengeance Aero-O69 Ryzen 5-5600G/ 8GB/ 240GB SSD/ Radeon Vega Graphics/ No Os Gaming PC + AOC 21.5” E2270SWDN Full HD
SKU:
GD-0069AERORVGBN
Σε απόθεμα
Original price was: €650.00.€499.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €499.00.| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5600G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool SI |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Vengeance Edge-V1 Ryzen 5-5600G/ 8GB DDR4/ 240GB SSD/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133EDGEV1
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€499.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5600G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Supercase AV02 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Rogue-V2 Cooler Master Edition Ryzen 5-5500/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/RX 6400 4GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENCMRGV2
Εκτός αποθέματος
Original price was: €639.00.€499.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €499.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6400 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | CoolerMaster Masterbox MB311L ARGB |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Vengeance Workspace-V2 Ryzen 5-3400G/ 8GB/ 240GB SSD/ No OS Gaming PC + MSI Pro MP252L monitor (24,5″) + HP DeskJet 2821e AiO 588Q2B
SKU:
GD-VENWORKV2
Σε απόθεμα
€499.00| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B450 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 3400G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | DeepCool Smarter |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF556C40BB2A-32 FURY Beast Black RGB DDR5, 5600MT/s, 32GB
SKU:
OKT-KF556C40BB2A-32
Σε απόθεμα
€499.00| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Τάση Λειτουργίας | 1.25V |
| CAS Latency | CL40 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 5600MT/s |
| Τεμάχια | 1x 32GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 32GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
Vengeance Workspace-V2 Ryzen 5-8500G/ 8GB DDR5/ 240GB SSD/ No OS Business Desktop
SKU:
GD-VENWRKSPV2
Σε απόθεμα
Original price was: €699.00.€499.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €499.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8500G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | AMD Radeon Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Deepcool |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF556S40IB-32,FURY Impact DDR5 SODIMM, 5600MT/s, 32GB
SKU:
OKT-KF556S40IB-32
Σε απόθεμα
€500.00| Τάση Λειτουργίας | 1.1v |
|---|---|
| CAS Latency | CL40 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 5600MT/s |
| Τεμάχια | 1x 32GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 32GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 SO-Dimm |