Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF556C40BBK2-32 FURY Beast Black DDR5, 5600MT/s, 32GB,KIT OF 2
SKU:
OKT-KF556C40BBK2-32
Σε απόθεμα
€501.00| Βάρος | 0.102 κ. |
|---|---|
| Τάση Λειτουργίας | 1.1v |
| CAS Latency | CL40 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 5600MT/s |
| Τεμάχια | 2x 16GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 32GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF556C40BWK2-32 FURY Beast White DDR5, 5600MT/s, 32GB,KIT OF 2
SKU:
OKT-KF556C40BWK2-32
Σε απόθεμα
€501.00| Τάση Λειτουργίας | 1.25V |
|---|---|
| CAS Latency | CL40 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 5600MT/s |
| Τεμάχια | 2x 16GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 32GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF552C40BWK2-32 FURY Beast White DDR5, 5200MT/s, 32GB kit of 2
SKU:
OKT-KF552C40BWK2-32
Σε απόθεμα
€501.00| Βάρος | 0.11 κ. |
|---|---|
| Τάση Λειτουργίας | 1.25V |
| CAS Latency | CL40 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 5200MT/s |
| Τεμάχια | 2x 16GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 32GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF560C36BBE2-32 FURY Beast Black DDR5, 6000MT/s, 32GB
SKU:
OKT-KF560C36BBE2-32
Σε απόθεμα
€501.00| Τάση Λειτουργίας | 1.35v |
|---|---|
| CAS Latency | CL36 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 6000MT/s |
| Τεμάχια | 1x 32GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 32GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF556C36BWEK2-32 FURY Beast White DDR5, 5600MT/s, 32GB, KIT OF 2, EXPO
SKU:
OKT-KF556C36BWEK2-32
Σε απόθεμα
€501.00| Βάρος | 0.11 κ. |
|---|---|
| Τάση Λειτουργίας | 1.25V |
| CAS Latency | CL36 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 5600MT/s |
| Τεμάχια | 2x 16GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 32GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF556C36BBEK2-32 FURY Beast Black DDR5, 5600MT/s, 32GB kit of 2
SKU:
OKT-KF556C36BBEK2-32
Σε απόθεμα
€501.00| Βάρος | 0.102 κ. |
|---|---|
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Brand | Kingston |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 32GB |
| Τεμάχια | 2x 16GB |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 5600MT/s |
| CAS Latency | CL40 |
| Τάση Λειτουργίας | 1.1v |
Διαθέσιμο
Vengeance Bundle Strike-X Ryzen 3-3200G/ 8GB/ 240GB SSD/No Os Gaming PC
SKU:
GD-SVENSTRIKBUN
Σε απόθεμα
Original price was: €590.00.€507.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €507.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B450 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 3 3200G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool Strike |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop V15 G4 AMN 15,6” FHD/R5-7520U/16GB/512GB SSD/AMD Radeon Graphics/FDOS/3Y CAR/Business Black
SKU:
OKT-82YU00YQGM
Σε απόθεμα
€507.00| Βάρος | 2.445 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1080 |
| Μέγεθος Οθόνης | 15.6” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 5 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Radeon Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Free DOS |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB M.2 SSD |
Διαθέσιμο
Razer Iskur V2 NewGen Quartz – Lumbar Support – Leather with CoolTouch™ – Steel Frame – < 136 kg
SKU:
ZEG-RZ38-04900900-R3G1
Σε απόθεμα
€507.20| Βάρος | 33 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 88 × 37 × 69 cm |
| Brand | Razer |
Μη Διαθέσιμο
Razer Iskur V2 NewGen Black – Lumbar Support – Leather with CoolTouch™ – Steel Frame – < 136 kg
SKU:
ZEG-RZ38-04900800-R3G1
Εκτός αποθέματος
€507.20| Βάρος | 33 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 88 × 37 × 69 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Razer Iskur V2 NewGen Quartz – Lumbar Support – Leather with CoolTouch – Steel Frame – 136 kg
SKU:
ZEG-RZ38-04900900-R3G1
Σε απόθεμα
€507.20| Βάρος | 33 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 88 × 37 × 69 cm |
| Brand | Razer |
Μη Διαθέσιμο
Razer Iskur V2 NewGen Black – Lumbar Support – Leather with CoolTouch – Steel Frame – 136 kg
SKU:
ZEG-RZ38-04900800-R3G1
Εκτός αποθέματος
€507.20| Βάρος | 33 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 88 × 37 × 69 cm |
| Brand | Razer |