Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF560C36BWE2K2-32 FURY BEAST WHITE DDR5, 6000MT/s, 32GB KIT
SKU:
OKT-KF560C36BWE2K2-32
Σε απόθεμα
€508.00| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Τάση Λειτουργίας | 1.35v |
| CAS Latency | CL36 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 6000MT/s |
| Τεμάχια | 2x 16GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 32GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF560C36BBE2K2-32 FURY Beast Black DDR5, 6000MT/s, 32GB EXPO KIT OF 2
SKU:
OKT-KF560C36BBE2K2-32
Σε απόθεμα
€508.00| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Τάση Λειτουργίας | 1.1v |
| CAS Latency | CL40 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 6000MT/s |
| Τεμάχια | 2x 16GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 32GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Vengeance Terminator-V4 AI Edition Ryzen 5-8600G/ 8GB DDR5/ 240GB SSD/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01TERMIAIV4
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
Original price was: €709.00.€509.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €509.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8600G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool Cylon |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
KINGSTON SSD KC600 Series SKC600/2048G, 2TB, SATA III, 2.5”
SKU:
OKT-SKC600/2048G
Σε απόθεμα
€511.00| MTBF (Ώρες) | 1.000.000 |
|---|---|
| Ταχύτητα Εγγραφής (MB/S) | 520 |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης (MB/S) | 550 |
| Διάσταση | 2.5” |
| Σύνδεση | SATA III 6Gb/s |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | Kingston |
| Χωρ. Δίσκου | 2TB |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF552C40BBAK2-32 FURY Beast RGB DDR5, 5200MT/s, 32GB KIT OF 2
SKU:
OKT-KF552C40BBAK2-32
Σε απόθεμα
€511.00| Βάρος | 0.15 κ. |
|---|---|
| Τάση Λειτουργίας | 1.25V |
| CAS Latency | CL40 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 5200MT/s |
| Τεμάχια | 2x 16GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 32GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF556C40BBAK2-32 FURY Beast RGB DDR5, 5600MT/s, 32GB Kit of 2
SKU:
OKT-KF556C40BBAK2-32
Σε απόθεμα
€511.00| Βάρος | 0.134 κ. |
|---|---|
| Τάση Λειτουργίας | 1.1v |
| CAS Latency | CL40 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 5600MT/s |
| Τεμάχια | 2x 16GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 32GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF556C36BBEAK2-32 FURY Beast RGB DDR5, 5600MT/s, 32GB Kit of 2
SKU:
OKT-KF556C36BBEAK2-32
Σε απόθεμα
€511.00| Βάρος | 0.134 κ. |
|---|---|
| Τάση Λειτουργίας | 1.1v |
| CAS Latency | CL40 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 5600MT/s |
| Τεμάχια | 2x 16GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 32GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF556C36BWEAK2-32 FURY Beast White RGB DDR5, 5600MT/s, 32GB,KIT OF 2
SKU:
OKT-KF556C36BWEAK2-32
Σε απόθεμα
€511.00| Βάρος | 0.18 κ. |
|---|---|
| Τάση Λειτουργίας | 1.25V |
| CAS Latency | CL36 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 5600MT/s |
| Τεμάχια | 2x 16GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 32GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF556C40BWAK2-32 FURY Beast White RGB DDR5, 5600MT/s, 32GB,KIT OF 2
SKU:
OKT-KF556C40BWAK2-32
Σε απόθεμα
€511.00| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Τάση Λειτουργίας | 1.25V |
| CAS Latency | CL40 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 5600MT/s |
| Τεμάχια | 2x 16GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 32GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF432C16BB/32 FURY Beast Black DDR4, 3200MT/s, 32GB
SKU:
OKT-KF432C16BB/32
Σε απόθεμα
€512.00| CAS Latency | CL16 |
|---|---|
| Συχνότητα Λειτουργίας | 3200MT/s |
| Τεμάχια | 1x 32GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 32GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR4 |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF432S20IBK2/32 ,FURY Impact DDR4 SODIMM, 3200MT/s, KIT OF 2 2X16GB
SKU:
OKT-KF432S20IBK2/32
Σε απόθεμα
€514.00| Τάση Λειτουργίας | 1.2v |
|---|---|
| CAS Latency | CL20 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 3200MT/s |
| Τεμάχια | 2x 16GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 32GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR4 SO-Dimm |
Διαθέσιμο
Grandstream UCM6304A Τηλεφωνικό Κέντρο VoIP
SKU:
GSTR-0191
Σε απόθεμα
€514.60| Βάρος | 0.78 κ. |
|---|---|
| Brand | Grandstream |
| Δικτυακά | IP-PBX |