Διαθέσιμο
LENOVO Monitor ThinkVision T32h-30 31.5” QHD IPS, HDMI, Display Port, USB, USB-C, Height Adjustable, 3YearsW
SKU:
OKT-63D3GAT1EU
Σε απόθεμα
€390.00| Βάρος | 12.96 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 6ms |
| Φωτεινότητα | 350 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 32” |
| Ανάλυση Οθόνης | 2560 x 1440 (QHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Refresh Rate | 60Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Lenovo |
Διαθέσιμο
LEGRAND UPS KEOR LP Online 1000Va
SKU:
OKT-310154
Σε απόθεμα
€516.00| Βάρος | 11.794 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | RS-232 |
| Waveform Output | Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 900W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 1000VA |
| Τύπος Συσκευής | Online |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LEGRAND |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF560C36BBE2AK2-32 FURY Beast Black RGB DDR5, 6000MT/s, 32GB KIT OF 2 EXPO
SKU:
OKT-KF560C36BBE2AK2-32
Σε απόθεμα
€518.00| Τάση Λειτουργίας | 1.35v |
|---|---|
| CAS Latency | CL36 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 6000MT/s |
| Τεμάχια | 2x 16GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 32GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Μη Διαθέσιμο
Praxi Aerocool SI Intel i5-10400F/ 16GB/ 240GB SSD + 500GB HDD/ nVidia GT 1030 2GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-0804156
Εκτός αποθέματος
Original price was: €584.00.€519.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €519.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H410 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 10400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB, 500 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GT 1030 2GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool SI Frost |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Σκληρός Δίσκος | HDD, SSD |
Διαθέσιμο
VIEWSONIC VB-STND-001-2C ΒΑΣΗ ΤΡΟΧΗΛΑΤΗ ΓΙΑ ΟΘΟΝΕΣ 55′-98”
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€519.00| Βάρος | 46 κ. |
|---|---|
| Brand |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Shadow-V8 Kolink Edition Ryzen 5-5500/ 16GB / 512GB SSD/RX 580 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01SHDVENV8
Εκτός αποθέματος
Original price was: €699.00.€519.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €519.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 580 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF560C30BBEA-32 FURY Beast Black RGB DDR5, 6000MT/s, 32GB EXPO
SKU:
OKT-KF560C30BBEA-32
Σε απόθεμα
€520.00| Βάρος | 0.12 κ. |
|---|---|
| Τάση Λειτουργίας | 1.1v |
| CAS Latency | CL30 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 6000MT/s |
| Τεμάχια | 1x 32GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 32GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF560C30BBEK2-32 FURY Beast Black DDR5, 6000MT/s, 32GB KIT OF 2 EXPO
SKU:
OKT-KF560C30BBEK2-32
Σε απόθεμα
€521.00| Τάση Λειτουργίας | 1.1v |
|---|---|
| CAS Latency | CL30 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 6000MT/s |
| Τεμάχια | 2x 16GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 32GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF560C30BWEK2-32 FURY Beast WHITE DDR5, 6000MT/s, 32GB KIT OF 2
SKU:
OKT-KF560C30BWEK2-32
Σε απόθεμα
€521.00| Βάρος | 0.11 κ. |
|---|---|
| Τάση Λειτουργίας | 1.4v |
| CAS Latency | CL30 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 6000MT/s |
| Τεμάχια | 2x 16GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 32GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
LENOVO Monitor Legion Pro 27Q-10 Gaming 26.5” QHD,QD-OLED, HDMi, DP, USB, Height adjustable, AMD FreeSync Premium Proc, 3YearsW
SKU:
OKT-68CFGACBEU
Σε απόθεμα
€523.00| Βάρος | 9.6 κ. |
|---|---|
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Lenovo |
| VESA | 100 x 100 |
| Χρόνος Aπόκρισης | 0.03ms |
| Φωτεινότητα | 250 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Ανάλυση Οθόνης | 2560 x 1440 (QHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1.500.000:1 |
| Refresh Rate | 280Hz |