Διαθέσιμο
Vengeance Performance Ryzen 7-5700G/ 16GB/ 480GB SSD / No Os
SKU:
ND-0R5290-1-1
Σε απόθεμα
Original price was: €599.00.€525.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €525.00.| Βάρος | 5 κ. |
|---|---|
| Brand | WorkSpace |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Σκληρός Δίσκος | SSD |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF564C32RSA-32 FURY Renegade RGB, DDR5, 6000MT/s, 32GB
SKU:
OKT-KF564C32RSA-32
Σε απόθεμα
€526.00| Βάρος | 0.11 κ. |
|---|---|
| Τάση Λειτουργίας | 1.1v |
| CAS Latency | CL40 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 6000MT/s |
| Τεμάχια | 1x 32GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 32GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF564C32BBEK2-32 FURY BEAST DDR5, 6400MT/s, Black, 32GB KIT EXPO
SKU:
OKT-KF564C32BBEK2-32
Σε απόθεμα
€527.00| Βάρος | 0.14 κ. |
|---|---|
| Τάση Λειτουργίας | 1.4v |
| CAS Latency | CL32 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 6400MT/s |
| Τεμάχια | 2x 16GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 32GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF432C16BB2AK2/32 FURY Beast RGB DDR4, 3200MT/s, 32GB, KIT OF 2
SKU:
OKT-KF432C16BB2AK2/32
Σε απόθεμα
€528.00| CAS Latency | CL16 |
|---|---|
| Συχνότητα Λειτουργίας | 3200MT/s |
| Τεμάχια | 2x 16GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 32GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR4 |
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF564C32RSK2-32 FURY Renegade Silver DDR5, 6400MT/s, 32GB KIT OF 2
SKU:
OKT-KF564C32RSK2-32
Σε απόθεμα
€529.00| Βάρος | 0.12 κ. |
|---|---|
| Τάση Λειτουργίας | 1.4v |
| CAS Latency | CL32 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 6400MT/s |
| Τεμάχια | 2x 16GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 32GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
KINGSTON SSD M.2 KC3000, 2048GB, PCIe Gen 4.0
SKU:
OKT-SKC3000D/2048G
Σε απόθεμα
€531.00| MTBF (Ώρες) | 1.800.000 |
|---|---|
| Ταχύτητα Εγγραφής (MB/S) | 7000 |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης (MB/S) | 7000 |
| Διάσταση | M.2 |
| Σύνδεση | PCI-Express 4.0×4 |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | Kingston |
| Χωρ. Δίσκου | 2048GB |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF560C30BWEAK2-32 FURY Beast WHITE RGB DDR5, 6000MT/s, 32GB KIT OF 2
SKU:
OKT-KF560C30BWEAK2-32
Σε απόθεμα
€531.00| Τάση Λειτουργίας | 1.4v |
|---|---|
| CAS Latency | CL30 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 6000MT/s |
| Τεμάχια | 2x 16GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 32GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF560C30BBEAK2-32 FURY Beast Black RGB DDR5, 6000MT/s, 32GB KIT OF 2, EXPO
SKU:
OKT-KF560C30BBEAK2-32
Σε απόθεμα
€531.00| Τάση Λειτουργίας | 1.1v |
|---|---|
| CAS Latency | CL30 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 6000MT/s |
| Τεμάχια | 2x 16GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 32GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
ANDA SEAT Gaming Chair KAISER-4 V2 XL White with 6D Armrest
SKU:
OKT-AD12YDDC-XLL-20-W-PV/C-03
Σε απόθεμα
€531.00| Βάρος | 39.04 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 24 μήνες εγγύηση στον μηχανισμό |
| Brand | ANDA SEAT |
Διαθέσιμο
ANDA SEAT Gaming Chair KAISER-4 V2 XL Black Fabric with 6D Armrest
SKU:
OKT-AD12YDDC-XLL-20-B-CF-03
Σε απόθεμα
€532.00| Βάρος | 39.04 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 24 μήνες εγγύηση στον μηχανισμό |
| Brand | ANDA SEAT |
Διαθέσιμο
ANDA SEAT Gaming Chair KAISER-4 V2 XL Brown with 6D Armrest
SKU:
OKT-AD12YDDC-XLL-20-K-PV/C-03
Σε απόθεμα
€532.00| Βάρος | 39.04 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 24 μήνες εγγύηση στον μηχανισμό |
| Brand | ANDA SEAT |