Διαθέσιμο
ANDA SEAT Gaming Chair KAISER-4 V2 XL Grey Fabric with 6D Armrest
SKU:
OKT-AD12YDDC-XLL-20-G-CF-03
Σε απόθεμα
€532.00| Βάρος | 39.04 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 24 μήνες εγγύηση στον μηχανισμό |
| Brand | ANDA SEAT |
Διαθέσιμο
ANDA SEAT Gaming Chair KAISER-4 V2 XL Maroon with 6D Armrest
SKU:
OKT-AD12YDDC-XLL-20-A-PV/C-03
Σε απόθεμα
€532.00| Βάρος | 39.04 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 24 μήνες εγγύηση στον μηχανισμό |
| Brand | ANDA SEAT |
Διαθέσιμο
ANDA SEAT Gaming Chair KAISER-4 V2 XL Orange with 6D Armrest
SKU:
OKT-AD12YDDC-XLL-20-O-PV/C-03
Σε απόθεμα
€532.00| Βάρος | 39.04 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 24 μήνες εγγύηση στον μηχανισμό |
| Brand | ANDA SEAT |
Διαθέσιμο
ANDA SEAT Gaming Chair KAISER-4 V2 XL Pink with 6D Armrest
SKU:
OKT-AD12YDDC-XLL-20-P-PV/C-03
Σε απόθεμα
€532.00| Βάρος | 39.04 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 24 μήνες εγγύηση στον μηχανισμό |
| Brand | ANDA SEAT |
Διαθέσιμο
ANDA SEAT Gaming Chair KAISER-4 V2 XL Black with 6D Armrest
SKU:
OKT-AD12YDDC-XLL-20-B-PV/C-03
Σε απόθεμα
€532.00| Βάρος | 39.04 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 24 μήνες εγγύηση στον μηχανισμό |
| Brand | ANDA SEAT |
Διαθέσιμο
ANDA SEAT Gaming Chair KAISER-4 V2 XL Green with 6D Armrest
SKU:
OKT-AD12YDDC-XLL-20-E-PV/C-03
Σε απόθεμα
€532.00| Βάρος | 39.04 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 24 μήνες εγγύηση στον μηχανισμό |
| Brand | ANDA SEAT |
Διαθέσιμο
ANDA SEAT Gaming Chair KAISER-4 V2 XL Purple with 6D Armrest
SKU:
OKT-AD12YDDC-XLL-20-V-PV/C-03
Σε απόθεμα
€532.00| Βάρος | 39.04 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 24 μήνες εγγύηση στον μηχανισμό |
| Brand | ANDA SEAT |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Shield-V6 MSI Edition Ryzen 5-5500/ 32GB DDR4/ 1TB SSD/RTX 3050 6GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENSHIEV6
Εκτός αποθέματος
Original price was: €835.00.€535.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €535.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3050 6GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI Shield |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF564C32RSAK2-32 FURY RENEGADE RGB DDR5, 6400MT/s, 32GB KIT
SKU:
OKT-KF564C32RSAK2-32
Σε απόθεμα
€537.00| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Τάση Λειτουργίας | 1.4v |
| CAS Latency | CL32 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 6400MT/s |
| Τεμάχια | 2x 16GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 32GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF564C32BBEAK2-32 FURY Beast Black RGB DDR5, 6400MT/s, 32GB KIT OF 2, EXPO
SKU:
OKT-KF564C32BBEAK2-32
Σε απόθεμα
€537.00| Τάση Λειτουργίας | 1.1v |
|---|---|
| CAS Latency | CL32 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 6400MT/s |
| Τεμάχια | 2x 16GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 32GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Μη Διαθέσιμο
Praxi Vengeance Aerocool Edition i3 10105F/ 8GB/ 512GB SSD/ GTX 1050 Ti 4GB/No Os Gaming PC
SKU:
GD-000T9516
Εκτός αποθέματος
Original price was: €799.00.€539.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €539.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H410 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i3 10105F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GTX 1050 Ti 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool Bionic V2 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Vengeance Prime-V5 Ryzen 5-2400G/ 8GB DDR4/ 240GB SSD/ No OS Gaming PC + Dahua DHI-LM22-B200S
SKU:
GD-133PRIMEV5
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€539.00| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B450 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 2400G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER Tribolite T3 Mesh Black |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |