Μη Διαθέσιμο
Vengeance Rogue-V3 Cooler Master Edition Ryzen 7-5700/ 32GB DDR4/ 512GB SSD/RX 6400 4GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENCMRGV3
Εκτός αποθέματος
Original price was: €839.00.€539.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €539.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6400 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | CoolerMaster Masterbox MB311L ARGB |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Vengeance GhostOps-X43 Ryzen 3-4100/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/RX 6400 4GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-GHOSTOPSX43
Σε απόθεμα
Original price was: €565.00.€539.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €539.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 3 4100 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6400 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER Fire Dancing V3 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Vengeance Workspace-V3 Intel Ultra 5-225/ 8GB DDR5/ 240GB SSD/ No OS Business Desktop
SKU:
GD-VENWRKSPV3
Σε απόθεμα
Original price was: €739.00.€539.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €539.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H810 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | Ultra 5-225 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | AMD Radeon Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Deepcool |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Marshal-V4 Ryzen 3-3200G/ 16GB DDR4/ 512GB SSD / RX 6500 XT 4GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENVMRSV4
Σε απόθεμα
Original price was: €699.00.€539.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €539.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B450 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 3 3200G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6500XT 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF436C18BB/32 FURY Beast Black DDR4, 3600MT/s, 32GB
SKU:
OKT-KF436C18BB/32
Σε απόθεμα
€542.00| CAS Latency | CL8 |
|---|---|
| Συχνότητα Λειτουργίας | 3600MT/s |
| Τεμάχια | 1x 32GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 32GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR4 |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF568C34BBEAK2-32 FURY BEAST DDR5, 6800MT/s, Black RGB, 32GB, KIT
SKU:
OKT-KF568C34BBEAK2-32
Σε απόθεμα
€543.00| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Τάση Λειτουργίας | 1.4v |
| CAS Latency | CL34 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 6800MT/s |
| Τεμάχια | 2x 16GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 32GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Μη Διαθέσιμο
Sapphire Radeon RX 7800 XT 16GB GDDR6 Pulse Gaming Κάρτα Γραφικών
SKU:
4895106294349
Εκτός αποθέματος
€543.74Διαθέσιμο
Vengeance Aero-X Ryzen 3-4100/ 16GB/ 240GB SSD/ RX 6400 4GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-00SB04156-1-1-09-2
Σε απόθεμα
Original price was: €650.00.€545.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €545.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 3 4100 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6400 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool SI |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance GhostX MSI Edition Ryzen 5-5500/ 16GB/ 480GB SSD/RΧ 6500XT 4GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-GHOVEN6500XT
Εκτός αποθέματος
Original price was: €699.00.€549.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €549.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 480 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6500 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Vampiric 100 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Viper-V3 Ryzen 5-5600G/ 32GB DDR4/ 512GB SSD/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133Viper4060V3
Εκτός αποθέματος
€549.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5600G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MV7 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Maverick-X2 Ryzen 5-5500/ 16GB/ 512GB SSD / RX 580 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENMVRICKX2
Σε απόθεμα
Original price was: €799.00.€549.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €549.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 580 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Gamemax Infinity Mini |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο