Διαθέσιμο
ASUS MOTHERBOARD ROG STRIX X870E-E GAMING WIFI AM5, DDR5, ATX
SKU:
OKT-90MB1IB0-M0EAY0
Σε απόθεμα
€550.00| Βάρος | 5.9 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 256GB |
| Τύπος Μητρικής | ATX |
| Chipset | X870E |
| Socket | AM5 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | ASUS |
Διαθέσιμο
Praxi Aerocool SI Combo Ryzen 5 5600G/ 8GB / 240GB SSD + 500GB HDD / No Os Gaming PC
SKU:
GD-00041564
Σε απόθεμα
Original price was: €629.00.€553.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €553.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5600G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB, 500 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool SI |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Praxi Aerocool SI Combo Ryzen 5 5600G/ 8GB / 240GB SSD + 500GB HDD / No Os Gaming PC + ΔΩΡΟ
SKU:
PRAXI-BTS-GAMING2
Σε απόθεμα
Original price was: €629.00.€553.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €553.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5600G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB, 500 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool SI |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF572C38RWAK2-32 FURY Renegade WHITE RGB DDR5, 7200MT/s, 32GB kit of 2
SKU:
OKT-KF572C38RWAK2-32
Σε απόθεμα
€554.00| Βάρος | 0.11 κ. |
|---|---|
| Τάση Λειτουργίας | 1.45V |
| CAS Latency | CL38 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 7200MT/s |
| Τεμάχια | 2x 16GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 32GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
LENOVO PC ThinkCentre neo 50s G6/Ultra 3-205/16GB/512GB/Intel Graphics/DVD±RW/FREE DOS/5Y NBD/Raven Black
SKU:
OKT-13DM0045MG
Σε απόθεμα
€613.00| Βάρος | 5.86 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| GPU Model | Integrated Intel Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | FreeDOS |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ultra 3 |
Διαθέσιμο
DELL MONITOR ALIENWARE AW2524HF 25”, 1ms Fast IPS 500Hz, HDMI, DisplayPort, Height Adjustable, 3YearsW, AMD FreeSync
SKU:
OKT-AW2524HF
Σε απόθεμα
€557.00| Βάρος | 8.72 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 0.5ms |
| Φωτεινότητα | 400 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 25” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Refresh Rate | 255Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 2 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
Konica Minolta Bizhub 4052 (Certified Refurbished)
SKU:
AA1R021
Σε απόθεμα
€558.00| Βάρος | 24 κ. |
|---|---|
| Χρώμα Εκτύπωσης | Ασπρόμαυρο |
| Τύπος | Πολυμηχάνημα MFP |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 33-75 σελ. / λεπτό |
| Brand | Konica Minolta |
| ADF | Ναι |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB |
Διαθέσιμο
Konica Minolta Bizhub 5020i – Certified Refurbished Grade A
SKU:
ACEU021
Σε απόθεμα
€558.00| Βάρος | 19 κ. |
|---|---|
| Χρώμα Εκτύπωσης | Ασπρόμαυρο |
| Τύπος | Πολυμηχάνημα MFP |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 33-75 σελ. / λεπτό |
| Brand | Konica Minolta |
| ADF | Ναι |
| Κατάσταση μοντέλου | Refurbished |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB, Wi-Fi |
Διαθέσιμο
Vengeance StartXL Ryzen 5-5500/ 16GB/ 480GB SSD/ RX 6400 4GB/No Os Gaming PC
SKU:
GD-SRTXL0KST516
Σε απόθεμα
Original price was: €739.00.€559.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €559.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A320 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 480 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6400 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool Cylon |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Vengeance Phantom V Ryzen 5 4500/ 16GB/ 512GB SSD/RX 6500XT 4GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01gJ0VV1
Σε απόθεμα
Original price was: €699.00.€559.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €559.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 4500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6500XT 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER X2 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Aero-K5 Ryzen 5-4500/ 16GB/ 512GB SSD/ RX 6400 4GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-0AE2B06400
Σε απόθεμα
Original price was: €849.00.€559.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €559.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 4500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6400 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool SI |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Viper-V4 Ryzen 5-5500/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/RX 6400 4GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133Viper4060V2-1
Σε απόθεμα
Original price was: €915.00.€559.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €559.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6400 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MV7 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |