Διαθέσιμο
Vengeance Maverick-V65 Ryzen 5-5500/ 16GB/ 512GB SSD / RX 6500 XT 4GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENMVRICKV65
Σε απόθεμα
Original price was: €799.00.€559.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €559.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6500XT 4GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Gamemax Infinity Mini |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF436C18BB2AK2/32 FURY Beast Black RGB, 3600MT/s, 32GB, Kit of 2
SKU:
OKT-KF436C18BB2AK2/32
Σε απόθεμα
€559.00| Τάση Λειτουργίας | 1.2v |
|---|---|
| CAS Latency | CL17 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 3600MT/s |
| Τεμάχια | 2x 16GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 32GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR4 |
Διαθέσιμο
Vengeance Choice Gaming & Office-V2 Ryzen 5-5600GT/ 8GB/ 240GB SSD/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENOFFGAMV2
Σε απόθεμα
Original price was: €559.00.€359.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €359.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5600GT |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER X1 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
APC Smart UPS SMC1000IC Line Interactive
SKU:
OKT-SMC1000IC
Σε απόθεμα
€564.00| Βάρος | 19.55 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | USB, RS-232 |
| Μπαταρία | APCRBC142 |
| Waveform Output | Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 600W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 1000VA |
| Τύπος Συσκευής | Line Interactive |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | APC |
Μη Διαθέσιμο
Praxi Aerocool SI Intel i5 11400F/ 16GB DDR4/ 240GB SSD + 500GB HDD /Radeon RX 550 4GB/ W10 Gaming PC
SKU:
GD-0007108NEW
Εκτός αποθέματος
Original price was: €999.00.€565.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €565.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 4500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 550 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MIKU Mi7-A |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
DELL Monitor ALIENWARE AW2725D 27″ QD-OLED 280HZ, HDMI, DP, USB-C, Height Adjustable,3YearW
SKU:
OKT-210-BRZW
Σε απόθεμα
€568.00| Βάρος | 10.015 κ. |
|---|---|
| Brand | DELL |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Display Port | 1 |
| HDMI | 2 |
| VESA | 100 x 100 |
| Refresh Rate | 280Hz |
| Αντίθεση | 1.500.000:1 |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Ανάλυση Οθόνης | 2560 x 1440 (QHD) |
| Διάσταση Οθόνης | 27″ |
| Φωτεινότητα | 250 (nits) |
| Χρόνος Aπόκρισης | 0.03ms |
Vengeance AI-69 Ryzen 5-8600G/ 16GB DDR5/ 480GB SSD/ Radeon Vega Graphics/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-00269AERAI
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
Original price was: €786.00.€569.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €569.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8600G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 480 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool SI |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance GhostOps-X4 Ryzen 5-5500/ 32GB DDR4/ 512GB SSD/RX 580 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-GHOSTOPSX4
Εκτός αποθέματος
Original price was: €579.00.€569.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €569.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 580 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER Fire Dancing V3 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Vengeance Apex-V58 Ryzen 5-5600G/ 16GB / 512GB SSD/ No OS Gaming PC + ASRock CL25FFA IPS Gaming Monitor 24.5″
SKU:
GD-01APEXV58
Σε απόθεμα
Original price was: €614.00.€569.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €569.00.| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5600G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Gamemax Infinity Mini |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Square-V4 Ryzen 5-5600G/ 16GB / 512GB SSD/ No OS Gaming PC + ASRock CL25FFA IPS Gaming Monitor 24.5″
SKU:
GD-VENSQUAREV4
Σε απόθεμα
Original price was: €599.00.€529.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €529.00.| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5600G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER Fire Dancing V3 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
DELL Monitor Pro Plus P3225QE 31.5” 4K IPS, USB-C HUB, HDMI, DisplayPort, Height Adjustable, 3YearsW
SKU:
OKT-P3225QE
Σε απόθεμα
€569.00| Βάρος | 12.74 κ. |
|---|---|
| Brand | DELL |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Display Port | 1 |
| HDMI | 1 |
| VESA | 100 x 100 |
| Refresh Rate | 100Hz |
| Αντίθεση | 1500:1 |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Ανάλυση Οθόνης | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Διάσταση Οθόνης | 32” |
| Φωτεινότητα | 350 (nits) |
| Χρόνος Aπόκρισης | 8ms |
Διαθέσιμο
Vengeance Choice Gaming & Office-V5 Ryzen 5-3400G/ 8GB/ 240GB SSD/ No OS Gaming PC + Dahua LM24-A200Y
SKU:
GD-VENOFFGAMV5
Σε απόθεμα
Original price was: €569.00.€369.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €369.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 3400G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER X1 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |