Διαθέσιμο
ASUS MOTHERBOARD PROART Z890-CREATOR WIFI,1851,ATX
SKU:
OKT-90MB1JD0-M0EAY0
Σε απόθεμα
€577.00| Βάρος | 3.2 κ. |
|---|---|
| Υποστηριζόμενη Μνήμη | 192GB |
| Τύπος Μητρικής | ATX |
| Chipset | Z890 |
| Socket | s1851 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | ASUS |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Shadow-V9 Kolink Edition Ryzen 7-5700X/ 32GB / 512GB SSD/RX 580 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01SHDVENV9
Εκτός αποθέματος
Original price was: €799.00.€579.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €579.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 580 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Shield-V5 MSI Edition Ryzen 7-5700/ 32GB DDR4/ 1TB SSD/RX 6400 4GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENSHIEV5
Εκτός αποθέματος
Original price was: €799.00.€579.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €579.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6400 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI Shield |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Vengeance Rust-V5 Ryzen 5-5500/ 16GB/ 512GΒ SSD/ RX 6400 4GB / No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENRUSTV5
Σε απόθεμα
Original price was: €699.00.€579.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €579.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6400 4GB |
| Τροφοδοτικό | 550W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek Blast |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Strike-L Ryzen 5-4500/ 16GB/ 480GB SSD / Radeon RX 6400 4GB / No OS Gaming PC
SKU:
GD-033-1979
Σε απόθεμα
Original price was: €650.00.€585.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €585.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 4500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 480 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6400 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool Strike |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Vengeance Space V2 Ryzen 5-4500/ 16GB/ 512GB SSD/ RX 6400 4GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-GD-spaceB06400
Σε απόθεμα
Original price was: €849.00.€585.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €585.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 4500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6400 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Vengeance Unity-V4 Ryzen 5-5500/ 16GB/ 512GB SSD/RX 6400 4GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-021TV2UNIV4
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
Original price was: €990.00.€585.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €585.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6400 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Unity-X |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Vengeance Prime-V1 Ryzen 5-4500/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/RX 6400 4GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133PRIMEV1
Σε απόθεμα
Original price was: €671.00.€585.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €585.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 4500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6400 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER Tribolite T3 Mesh Black |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Vengeance AURA-V4 Ryzen 5-4500/ 16GB DDR4/ 512GB SSD /RX 6400 4GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENAUV4
Σε απόθεμα
Original price was: €743.00.€585.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €585.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 4500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6400 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Gamdias AURA |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Victory-V2 Ryzen 5-8500G/ 16GB DDR5/ 512GB SSD / No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENVICTV2
Σε απόθεμα
€585.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8500G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool Cylon Mini |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Beast-V8 Ryzen 5-5500/ 16GB/ 512GB SSD/ RX 6400 4GB / No OS Gaming PC
SKU:
GD-01gBEASTV8
Σε απόθεμα
Original price was: €699.00.€585.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €585.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6400 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER X1 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance (Ryzen 5-5500/16GB/512GB SSD/RX 6400 4GB/W11) + Bitdefender Total Security 1 Device 2 Year Card
SKU:
5214003275890
Εκτός αποθέματος
€586.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6400 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool Bolt |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |