Μη Διαθέσιμο
PC Vengeance (Ryzen 5-5500/16GB/512GB SSD/RX 6400 4GB/W11) + Bitdefender Total Security 1 Device 2 Year Card
SKU:
5214003275869
Εκτός αποθέματος
€586.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6400 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER Fire Dancing V2 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
KINGSTON SSD SEDC600ME/960G, 960GB, SATA III, 2.5” With Encryption
SKU:
OKT-SEDC600ME/960G
Σε απόθεμα
€587.00| Βάρος | 0.165 κ. |
|---|---|
| MTBF (Ώρες) | 2.000.000 |
| Ταχύτητα Εγγραφής (MB/S) | 530 |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης (MB/S) | 560 |
| Διάσταση | 2.5” |
| Σύνδεση | SATA III 6Gb/s |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | Kingston |
| Χωρ. Δίσκου | 960GB |
Διαθέσιμο
APC Back UPS BR1600SI 1600VA
SKU:
OKT-BR1600SI
Σε απόθεμα
€587.00| Βάρος | 13.75 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | USB |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 16 h |
| Waveform Output | Modified Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 960W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 1600VA |
| Τύπος Συσκευής | Line Interactive |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | APC |
Vengeance Terminator-V1 AI Edition Ryzen 5-8600G/ 16GB DDR5/ 512GB SSD/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01TERMIAIV1
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
Original price was: €769.00.€589.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €589.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8600G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Vampiric 100 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Raven-V9 Ryzen 5-4500/ 16GB/ 512GB SSD/ RX 550 4GB / No OS Gaming PC + Dahua 22″ DHI-LM22-B200S VA Full HD
SKU:
GD-01RAVENV9
Σε απόθεμα
Original price was: €705.00.€589.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €589.00.| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 4500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 550 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MIKU Mi7-A |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
ASUS Monitor ZenScreen Duo MQ149CD 360° Foldable OLED 1ms, Portable Monitor, USB-C, HDMI, 3YearsW
SKU:
OKT-90LM0AKV-B01N70
Σε απόθεμα
€593.00| Βάρος | 2.6 κ. |
|---|---|
| HDMI | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | ASUS |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Αντίθεση | 1.000.000:1 |
| Χρόνος Aπόκρισης | 1ms |
| Φωτεινότητα | 500 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 14 |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:10 |
Διαθέσιμο
CYBERPOWER UPS Professional OLS3000E-DE Online LCD 3000VA
SKU:
OKT-OLS3000EA-DE
Σε απόθεμα
€594.00| Βάρος | 30.4 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | USB, Schuko |
| Μπαταρία | 12V / 8.5AH x6 |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 4 hours |
| Waveform Output | Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 2700W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 3000VA |
| Τύπος Συσκευής | Online |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | CYBERPOWER |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Vampire-V2 Ryzen 5-4500/ 16GB/ 512GB SSD/ GTX 1660 Super 6GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VAB01660S
Εκτός αποθέματος
Original price was: €999.00.€599.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €599.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 4500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GTX 1660 Super 6GB |
| Τροφοδοτικό | 550W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Vampiric 100 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Venom-X44 Ryzen 5-8500G/ 16GB DDR5/ 512GB SSD / No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENVENOMX44
Σε απόθεμα
€599.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8500G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek Gaming X |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Hero-V5 Ryzen 5 4500/ 16GB/ 512GB SSD/RTX 3050 6GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01gJ08HEROV5
Σε απόθεμα
Original price was: €799.00.€599.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €599.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 4500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3050 6GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER X2 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Raven-V12 Ryzen 5-5500/ 16GB/ 512GB SSD/ RTX 3050 6GB / No OS Gaming PC
SKU:
GD-RAVENV11
Σε απόθεμα
Original price was: €850.00.€599.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €599.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3050 6GB |
| Τροφοδοτικό | 550W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MIKU Mi7-A |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Raven-V14 Ryzen 5-4500/ 16GB/ 512GB SSD/ RTX 3050 6GB / No OS Gaming PC
SKU:
GD-RAVENV14
Σε απόθεμα
Original price was: €799.00.€599.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €599.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 4500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3050 6GB |
| Τροφοδοτικό | 550W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MIKU Mi7-A |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |