Διαθέσιμο
Vengeance GhostOps-W35 Ryzen 5-5500/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/RTX 3050 6GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-GHOSTOPSVW35
Σε απόθεμα
Original price was: €749.00.€599.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €599.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3050 6GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MIKU Mi7-A White |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Kraken-V35 Ryzen 5-5500/ 32GB DDR4/ 512GB SSD / RTX 3050 6GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VEGKRAKENV35
Εκτός αποθέματος
Original price was: €890.00.€599.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €599.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3050 6GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Aigo |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Beast-Z2 Ryzen 7-5700G/ 16GB/ 512GB SSD/ No OS Gaming PC + ASRock CL25FFA IPS Gaming Monitor 24.5″
SKU:
GD-01BEST2
Σε απόθεμα
Original price was: €649.00.€599.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €599.00.| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool Cylon |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Apex-V85 Ryzen 5-8500G/ 16GB DDR5/ 512GB SSD/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01APEXV85
Σε απόθεμα
€599.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8500G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Gamemax Infinity Mini |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Falcon-V8 Ryzen 5-5500/ 16GB / 512GB SSD /RTX 3050 6GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENVFLCV8
Σε απόθεμα
Original price was: €679.00.€599.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €599.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3050 6GB |
| Τροφοδοτικό | 550W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek Gaming X |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
LENOVO Monitor ThinkVision T34WD-40 34” WQHD VA, Curved, RJ45, HDMI, USB-C, Display Port, Height adjustable, 3YearsW
SKU:
OKT-64AEGAT1EU
Σε απόθεμα
€599.00| Βάρος | 15.5 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 6ms |
| Φωτεινότητα | 300 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 34” |
| Ανάλυση Οθόνης | 3440 x 1440 (WQHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 21:9 |
| Αντίθεση | 3000:1 |
| Refresh Rate | 120Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Lenovo |
Διαθέσιμο
Grandstream GAC2570 Ασύρματο Τηλέφωνο IP Μαύρο
SKU:
GSTR-0241
Σε απόθεμα
€603.00| Βάρος | 1.380 κ. |
|---|---|
| Brand | Grandstream |
| Δικτυακά | Conference Phone |
Διαθέσιμο
Vengeance Apex-V1 Ryzen 5-5500/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/RTX 3050 6GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-00269APEXV1
Σε απόθεμα
Original price was: €859.00.€609.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €609.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3050 6GB |
| Τροφοδοτικό | 550W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool SI |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
KINGSTON SSD SEDC600M/960G, 960GB, SATA III, 2.5”
SKU:
OKT-SEDC600M/960G
Σε απόθεμα
€611.00| MTBF (Ώρες) | 2.000.000 |
|---|---|
| Ταχύτητα Εγγραφής (MB/S) | 530 |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης (MB/S) | 560 |
| Διάσταση | 2.5” |
| Σύνδεση | SATA III 6Gb/s |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | Kingston |
| Χωρ. Δίσκου | 960GB |
Διαθέσιμο
LENOVO PC ThinkCentre neo 50q G5/Intel Core 5-210H/16GB/512GB SSD/Intel Graphics/FREE DOS/5Y NBD/Black
SKU:
OKT-13B9006QMG
Σε απόθεμα
€612.00| Βάρος | 3.815 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| GPU Model | Integrated Intel Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | FreeDOS |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core 5 |
Μη Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
DELL Monitor Pro P 34 P3426WEV 34” UW-QHD IPS, HDMI, DisplayPort, USB-C Hub, Webcam, RJ45, Height Adjustable, 3YearsW
SKU:
OKT-210-BVHT
Σε απόθεμα
€616.00| Βάρος | 14.77 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 8ms |
| Φωτεινότητα | 350 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 34” |
| Ανάλυση Οθόνης | 3440 x 1440 (WQHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 21:9 |
| Αντίθεση | 1500:1 |
| Refresh Rate | 100Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | DELL |