Διαθέσιμο
Vengeance MSI Edition Ryzen 5-4500/ 16GB/ 512GB SSD/ RX 6400 4GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-0858732-1
Σε απόθεμα
Original price was: €890.00.€619.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €619.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 4500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6400 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Forge 100R |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Guardian-X82 Cooler Master Edition Ryzen 5-4500/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/RX 6400 4GB/ No OS Gaming PC + Xiaomi A27i IPS Monitor 27″ FHD
SKU:
GD-133GUARDIANX82XI
Εκτός αποθέματος
Original price was: €786.00.€619.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €619.00.| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 4500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6400 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Cooler Master CMP 510 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Vengeance Beast-V3 Ryzen 7-5700/ 16GB/ 512GB SSD/ RX 6400 4GB / No OS Gaming PC
SKU:
GD-01gBEASTV3
Σε απόθεμα
Original price was: €799.00.€619.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €619.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6400 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER X2 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Raven-V3 Ryzen 7-5700/ 16GB/ 512GB SSD/ RX 6400 4GB / No OS Gaming PC
SKU:
GD-01RAVENV3
Σε απόθεμα
Original price was: €805.00.€588.05Η τρέχουσα τιμή είναι: €588.05.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6400 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MIKU Mi7-A |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Choice Gaming & Office-V3 Ryzen 5-5600GT/ 16GB/ 512GB SSD/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENOFFGAMV3
Σε απόθεμα
Original price was: €619.00.€419.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €419.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5600GT |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER X1 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
HUSHIDA MINI PC M12U-OPS i5-12450H/8GB/256GB/W11PRO
SKU:
OKT-M12U-OPS
Σε απόθεμα
€620.00| Βάρος | 0.92 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | HUSHIDA |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core i5 |
Διαθέσιμο
HUSHIDA MINI PC-12450 i5-12450H/16GB/512GB/W11PRO
SKU:
OKT-MINI PC-12450
Σε απόθεμα
€620.00| Βάρος | 0.85 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | HUSHIDA |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR |
| Τύπος RAM | DDR4- 2666MHZ |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core i5 |
Διαθέσιμο
LENOVO PC ThinkCentre neo 30s G5/i5-13420H/16GB/512GB SSD/Intel UHD Graphics/DVD±RW/FDOS/3Y NBD/Black
SKU:
OKT-13DK0033MG
Σε απόθεμα
€666.00| Βάρος | 6.35 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Integrated Intel UHD Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | FreeDOS |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core i5 |
Διαθέσιμο
LENOVO Monitor ThinkVision P27u-20 27” 4K IPS, Slim Bezel, HDMi,Display Port, USB, Height adjustable,Speakers,3YearsW
SKU:
OKT-62CBRAT6EU
Σε απόθεμα
€495.00| Βάρος | 11 κ. |
|---|---|
| Refresh Rate | 60Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Lenovo |
| Χρόνος Aπόκρισης | 6ms |
| Φωτεινότητα | 450 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Ανάλυση Οθόνης | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1000:1 |
Διαθέσιμο
MSI Laptop Modern 15 F13MG 15.6” FHD IPS i5-1334U/16GB/512GB SSD NVMe/Windows 11 Home/2Y/Urban Silver
SKU:
OKT-9S7-15S122-854
Σε απόθεμα
€629.00| Βάρος | 2.99 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1080 |
| Μέγεθος Οθόνης | 15.6” |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core i5 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | Iris Xe Graphics |
| Brand | MSI |
| Λειτουργικό | Windows 10 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB PCIe SSD |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop IdeaPad Slim 3 15AMN8 15.6” FHD IPS/R5-40/16GB/512GB/AMD Radeon Graphics/Win 11 Home/3Y CAR/Arctic Grey
SKU:
OKT-82XQ01G3GM
Σε απόθεμα
€629.00| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Radeon 610M |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home |
| Τύπος RAM | LPDDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 5 |
Διαθέσιμο
SEAGATE EXPANSION DESKTOP DRIVE 16TB, STKP16000400, USB 3.0, BLACK
SKU:
OKT-STKP16000400
Σε απόθεμα
€634.00| Βάρος | 1.365 κ. |
|---|---|
| Διάσταση | 3.5” |
| Σύνδεση | USB 3.0 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | Seagate |
| Χωρ. Δίσκου | 16TB |