Μη Διαθέσιμο
Vengeance Shield-Z76 MSI Edition Ryzen 5-5500/ 32GB DDR4/ 512GB SSD/RX 7600 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENSHIEZ76
Εκτός αποθέματος
Original price was: €799.00.€635.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €635.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7600 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI Shield |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Rogue-V4 Cooler Master Edition Ryzen 5-5500/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENCMRGV4
Εκτός αποθέματος
Original price was: €890.00.€639.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €639.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | CoolerMaster Masterbox MB311L ARGB |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Vengeance Nightwrath-V6 Ryzen 5-5500/ 16GB/ 512GB SSD/ RTX 3050 6GB / No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENNWRV6
Σε απόθεμα
Original price was: €679.00.€639.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €639.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3050 6GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER Fire Dancing V3 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Ghost-V35 Ryzen 5-5500 / 16GB / 512GB SSD / RTX 3050 6GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENGHOSTVV35
Σε απόθεμα
Original price was: €849.00.€639.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €639.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3050 6GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Gamemax |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance MSI Edition Ryzen 5-4500/ 16GB/ 512GB SSD/ RTX 3050 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-00MSVen46
Σε απόθεμα
Original price was: €892.00.€640.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €640.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 4500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3050 6GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Forge 100R |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Μη Διαθέσιμο
Dell Alienware AW2725QF IPS HDR Gaming Monitor 27″ 4K 3840×2160 180Hz με Χρόνο Απόκρισης 0.5ms GTG
SKU:
AW2725QF
Εκτός αποθέματος
Original price was: €712.00.€642.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €642.00.| Βάρος | 3.5 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος Οθόνης | 27″ |
Διαθέσιμο
DELL Monitor Pro P 34 P3426WEB 34” UW-QHD IPS, Conferencing, HDMI, DisplayPort, USB-C Hub, Webcam, RJ45, Height Adjustable, 3YearsW
SKU:
OKT-210-BVHQ
Σε απόθεμα
€644.00| Βάρος | 14.77 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 8ms |
| Φωτεινότητα | 350 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 34” |
| Ανάλυση Οθόνης | 3440 x 1440 (WQHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 21:9 |
| Αντίθεση | 1500:1 |
| Refresh Rate | 100Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | DELL |
Μη Διαθέσιμο
Palit GeForce RTX 5070 12GB GDDR7 Infinity 3 Κάρτα Γραφικών
SKU:
NE75070019K9-GB2050S
Εκτός αποθέματος
€646.60| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Μνήμη Γραφικών | 12GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GeForce RTX 5070 |
| Brand | Palit |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Aerocool Edition Python Intel i5-10400F/ 16GB/ 512GB SSD/ RTX 3050 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-0IG4156
Εκτός αποθέματος
Original price was: €999.00.€648.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €648.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H410 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 10400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3050 6GB |
| Τροφοδοτικό | 550W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool Python |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop V15 G4 AMN 15,6” FHD/R5-7520U/16GB/512GB SSD/AMD Radeon Graphics/Win 11 Pro/3Y CAR/Business Black
SKU:
OKT-82YU00YMGM
Σε απόθεμα
€648.00| Βάρος | 2.32 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1080 |
| Μέγεθος Οθόνης | 15.6” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 5 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Radeon Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB M.2 SSD |
Διαθέσιμο
GIGABYTE Monitor MO27Q28G OLED 27” QHD 2560 x 1440 0,03ms GTG 280Hz, HDMI, DP, USB TYPE C ,Height Adjustable, 3YearsW, G-Sync Compatible
SKU:
OKT-20VM0-MO27Q28BK-1EKR
Σε απόθεμα
€648.00| Βάρος | 8.75 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 0.03ms |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Ανάλυση Οθόνης | 2560 x 1440 (QHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1.500.000:1 |
| Refresh Rate | 280Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |