Μη Διαθέσιμο
Vengeance Kraken-V36 Ryzen 7-5700/ 32GB DDR5/ 512GB SSD / RTX 3050 6GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VEGKRAKENV36
Εκτός αποθέματος
Original price was: €949.00.€665.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €665.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3050 6GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Aigo |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Space V69 Ryzen 5-4500/ 16GB/ 1TB SSD/ RX 6400 4GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-spaceB0640069
Σε απόθεμα
Original price was: €699.00.€669.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €669.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 4500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6400 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Beast-V2 Ryzen 7-5700G/ 32GB/ 1TB SSD/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01gBEASTV2
Σε απόθεμα
€669.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER X2 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Apex-V86 Ryzen 5-8600G/ 16GB DDR5/ 512GB SSD/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01APEXV86
Σε απόθεμα
€669.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8600G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Gamemax Infinity Mini |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
LEGRAND UPS KEOR DK 1, Online LCD 1000VA 311340
SKU:
OKT-311340
Σε απόθεμα
€672.00| Βάρος | 18.8 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | USB, RS-232 |
| Μπαταρία | Maintenance-free Lead- acid, VRLA 12V/9Ah |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 5 |
| Waveform Output | Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 1000W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 1000VA |
| Τύπος Συσκευής | Online |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LEGRAND |
Διαθέσιμο
Vengeance Genesis-V64 Ryzen 5-5500/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/RX 6400 4GB/ No OS Gaming PC + ASRock CL27FFA IPS Monitor 27″
SKU:
GD-VENGENSIV64
Σε απόθεμα
Original price was: €699.00.€675.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €675.00.| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6400 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER Fire Dancing V3 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Σκληρός Δίσκος | SSD |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF564R32RB-32 FURY RENEGADE PRO DDR5, 6400MT/s, 32GB
SKU:
OKT-KF564R32RB-32
Σε απόθεμα
€675.00| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Brand | Kingston |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 32GB |
| Τεμάχια | 1x 32GB |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 6400MT/s |
| CAS Latency | CL32 |
| Τάση Λειτουργίας | 1.4v |
AMD Ryzen 9 9950X3D 4.3GHz Επεξεργαστής 16 Πυρήνων για Socket AM5 Box
SKU:
100-100000719WOF
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€676.00| Βάρος | 0.400 κ. |
|---|---|
| Brand | AMD |
| Τύπος Περιφερειακών | CPU |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 9 |
| Socket | AM5 |
Διαθέσιμο
Vengeance Space V21 Ryzen 5-4500/ 32GB/ 512GB SSD/ RX 6400 4GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-spaceB0640032R
Σε απόθεμα
Original price was: €880.00.€679.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €679.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 4500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6400 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
SEAGATE SkyHawk AI 16TB ST16000VE004, SATA III, 3.5”
SKU:
OKT-ST16000VE004
Σε απόθεμα
€679.00| Βάρος | 0.691 κ. |
|---|---|
| Χρήση | Surveillance |
| Cache | 512MB |
| Διάσταση | 3.5” |
| Σύνδεση | SATA III (6Gb /s) |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | Seagate |
| Χωρ. Δίσκου | 16TB |
Διαθέσιμο
DELL Monitor U2725QE 27” 4K IPS Thunderbolt HUB, HDMI, Display Port, RJ45, Height Adjustable, 3YearsW
SKU:
OKT-U2725QE
Σε απόθεμα
€680.00| Βάρος | 9.695 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 5ms |
| Φωτεινότητα | 450 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Ανάλυση Οθόνης | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 3000:1 |
| Refresh Rate | 120Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
Vengeance Square-M2 Ryzen 5-5500/ 16GB/ 512GB SSD/ RX 9060 8GB No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENSQUAREM2
Σε απόθεμα
Original price was: €979.00.€689.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €689.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B450 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Athlon 3000G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER Fire Dancing V3 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |