Μη Διαθέσιμο
PC Vengeance (Ryzen 7-5700/32GB/512GB SSD/RX 6400 4GB/W11) + Bitdefender Total Security 1 Device 2 Year Card
SKU:
5214003298011
Εκτός αποθέματος
€690.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6400 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER Fire Dancing V2 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Ψηφιακά Εργαλεία | Ψηφιακά ΜΜΕ |
Διαθέσιμο
DELL Pro 15 Essential PV15250 15.6” FHD/Core i5-1334U/16GB/512GB SSD/UHD Graphics/Win 11 Pro/3Y Prosupport NBD/Carbon Black
SKU:
OKT-1026392672--81
Σε απόθεμα
€694.00| Βάρος | 2.665 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1080 |
| Μέγεθος Οθόνης | 15.6” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core i5 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | UHD Graphics |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro EN |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB M.2 SSD NVMe |
Διαθέσιμο
GIGABYTE Monitor MO34WQC 34”’ WQHD 0,03ms 175Hz OLED, HDMI, DP, 3YearsW
SKU:
OKT-MO34WQC EK1
Σε απόθεμα
€694.00| Βάρος | 12.5 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 0.03ms |
| Διάσταση Οθόνης | 34” |
| Ανάλυση Οθόνης | 3440 x 1440 (WQHD) |
| Αντίθεση | 1.500.000:1 |
| Refresh Rate | 175Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
Vengeance Genesis-X5 Ryzen 5-5500/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/RX 7600 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133GENESIS66X5
Σε απόθεμα
Original price was: €1,290.00.€695.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €695.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7600 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Deepcool CC560 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
DELL Pro Slim QCS1250/i3-14100/16GB/512GB SSD/UHD Graphics/Win 11 Pro/5Y Prosupport NBD
SKU:
OKT-1022118943
Σε απόθεμα
€696.00| Βάρος | 5.73 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro EN |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core i3 |
Praxi Vengeance Razer Edition Intel i5-10400F/ 16GB/ 512GB SSD /RX 6500 XT 4GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VEN903RZ
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
Original price was: €969.00.€699.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €699.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H410 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 10400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6500XT 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Lian Li – 011 Dynamic Razer |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Dominator-V6 Corsair Edition Ryzen 5-5600G/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133DOMCORV6
Σε απόθεμα
€699.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5600G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Corsair 3000D RGB Airflow |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Vengeance Raven-V15 Ryzen 5-4500/ 32GB/ 512GB SSD/ RTX 3050 6GB / No OS Gaming PC
SKU:
GD-RAVENV15
Σε απόθεμα
Original price was: €850.00.€699.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €699.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 4500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3050 6GB |
| Τροφοδοτικό | 550W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MIKU Mi7-A |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Gotham-V16 MSI Edition Ryzen 5-5500/ 16GB / 512GB SSD /RTX 3050 6GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133VENGOTHV16
Σε απόθεμα
Original price was: €964.00.€699.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €699.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3050 6GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG FORGE 321R |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Resistance-V5 Ryzen 5-5500/ 16GB/ 512GΒ SSD/ RX 7600 8GB / No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENRESISTV5
Σε απόθεμα
Original price was: €899.00.€699.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €699.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7600 8GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MIKU Mi7-A |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Maverick-V2 Ryzen 5-5500/ 16GB/ 512GB SSD / RX 9060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENMVRICKV2
Σε απόθεμα
Original price was: €899.00.€699.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €699.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Gamemax Infinity Mini |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Maverick-V69 Ryzen 7-5700/ 32GB/ 512GB SSD / RX 6500 XT 4GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENMVRICKV69
Σε απόθεμα
Original price was: €1,019.00.€699.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €699.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6500XT 4GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Gamemax Infinity Mini |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |