Διαθέσιμο
Vengeance Stealth-V9 Ryzen 5-5500/ 16GB / 512GB SSD /RX 9060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENSTLTHV9
Σε απόθεμα
Original price was: €899.00.€699.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €699.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek NYX |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice Fusion-V65 Ryzen 5-5500/ 16GB / 512GB SSD /RX 6500 XT 4GB/ No Os Gaming PC + MSI Monitor 27″ PRO MP272PMG
SKU:
GD-VENGAMCGCRV65F
Σε απόθεμα
Original price was: €849.00.€699.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €699.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6500XT 4GB |
| Τροφοδοτικό | 550W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek NYX |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Praxi Aerocool SI Ryzen 5 3600/ 16GB DDR4/ 240GB SSD + 500GB HDD /RX 550 4GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-0006102
Σε απόθεμα
€700.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 3600 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB, 500 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 550 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool SI Frost |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
SEAGATE SSD M.2 FireCuda 530R, 4TB, ZP4000GM3A063, PCIe Gen4, NVMe
SKU:
OKT-ZP4000GM3A063
Σε απόθεμα
€707.00| MTBF (Ώρες) | 1.800.000 |
|---|---|
| Ταχύτητα Εγγραφής (MB/S) | 6800 |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης (MB/S) | 7400 |
| Διάσταση | M.2 |
| Σύνδεση | PCI-Express 4.0×4 |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | Seagate |
| Χωρ. Δίσκου | 4TB |
Διαθέσιμο
Μη Διαθέσιμο
PC Vengeance (Ryzen 5-5500/16GB/512GB SSD/RX 6600 8GB/W11) + Bitdefender Total Security 1 Device 2 Year Card
SKU:
5214003275906
Εκτός αποθέματος
€710.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6600 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool Bolt |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Ψηφιακά Εργαλεία | Ψηφιακά ΜΜΕ |
Διαθέσιμο
DELL Monitor PLUS S3225QC 32″ 4K QD-OLED,USB-C,HDMI,Height Adjustable,3YearsW
SKU:
OKT-210-BRVT
Σε απόθεμα
€711.00| Βάρος | 14.31 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 0.03ms |
| Φωτεινότητα | 250 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 31.6” |
| Ανάλυση Οθόνης | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1.500.000:1 |
| Refresh Rate | 120Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
Vengeance Gotham-M96 MSI Edition Ryzen 5-5500/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/RX 9060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENGGTMM96
Σε απόθεμα
Original price was: €1,099.00.€712.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €712.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RX 9060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG FORGE M100A |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
KINGSTON SSD M.2 SNV3S/4000G, 4TB, NVMe, PCIe 4.0
SKU:
OKT-SNV3S/4000G
Σε απόθεμα
€712.00| MTBF (Ώρες) | 2.000.000 |
|---|---|
| Ταχύτητα Εγγραφής (MB/S) | 5000 |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης (MB/S) | 6000 |
| Διάσταση | M.2 |
| Σύνδεση | PCI-Express 4.0×4 |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | Kingston |
| Χωρ. Δίσκου | 4TB |
Διαθέσιμο
Vengeance Space V3 Ryzen 5-5500/ 16GB/ 512GB SSD/ RX 6600 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-spaceV3B06600
Σε απόθεμα
Original price was: €849.00.€715.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €715.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6600 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance HF-V6 KolinkEdition Ryzen 5-5500/ 16GB DDR4/ 512 SSD/RX 6600 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01HFOV6L2X9ΝG608
Σε απόθεμα
Original price was: €990.00.€715.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €715.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6600 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance HF-V7 White Kolink Edition Ryzen 5-5500/ 16GB DDR4/ 512 SSD/RX 6600 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01HFOV7L2X9ΝG608
Σε απόθεμα
Original price was: €990.00.€715.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €715.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6600 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF White |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |