Διαθέσιμο
Vengeance Wolf-V8 Kolink Edition Ryzen 5-5500/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/RX 7600 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01WOLFX2L2V8FTB
Σε απόθεμα
Original price was: €1,250.00.€715.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €715.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7600 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Vengeance Arkham-V8 MSI Edition Ryzen 5-5500/ 16GB DDR4/ 512GB SSD /RX 7600 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENARKV8
Σε απόθεμα
Original price was: €999.00.€719.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €719.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7600 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG FORGE M100A |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance AURA-V2 Ryzen 5-5500/ 16GB DDR4/ 512GB SSD /RX 6600 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENAUV2
Σε απόθεμα
Original price was: €859.00.€719.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €719.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6600 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Gamdias AURA |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Shield-V3 MSI Edition Ryzen 5-5500/ 32GB DDR4/ 1TB SSD/RTX 5060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENSHIELV3
Εκτός αποθέματος
Original price was: €1,099.00.€719.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €719.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI Shield |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Resistance-V3 Ryzen 7-5700/ 32GB/ 512GΒ SSD/ RX 6500 XT 4GB / No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENRESISTV3
Σε απόθεμα
Original price was: €999.00.€719.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €719.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6500XT 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MIKU Mi7-A |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Hydra-X2 Ryzen 5-5500/ 16GB/ 512GB SSD/ RX 9060 8GB / No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENHYDRX2
Σε απόθεμα
Original price was: €999.00.€719.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €719.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RX 9060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF White |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Overlord-X4 Ryzen 5-5500/ 16GB/ 512GB SSD/ RX 9060 8GB / No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENOVRLX4
Σε απόθεμα
Original price was: €999.00.€719.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €719.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RX 9060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
ASUS Laptop ExpertBook P1 P1503CVA-GR210H4C0 15,6” FHD C5-210H/16GB/512GB SSD NVMe PCIe 4.0/NoOS/3Y NBD/Misty Grey
SKU:
OKT-90NX0881-M03690
Σε απόθεμα
€720.00| Βάρος | 4.12 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Intel Graphics |
| Brand | ASUS |
| Λειτουργικό | Free DOS |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB M.2 SSD NVMe |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core 5 |
Διαθέσιμο
Vengeance Genesis-X1 Ryzen 5-5500/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/RX 6600 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133GENESIS66X1
Σε απόθεμα
Original price was: €1,200.00.€725.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €725.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6600 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Deepcool CC560 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Μη Διαθέσιμο
Gigabyte Radeon RX 9070 XT 16GB GDDR6 GAMING Κάρτα Γραφικών
SKU:
GV-R9070XTGAMING OC-16GD
Εκτός αποθέματος
€728.21| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Μνήμη Γραφικών | 16GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9070 XT 16GB |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
Vengeance HellFire-X1 Aerocool Edition Ryzen 5-5500/ 16GB/ 512GB SSD / RTX 4060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-2004VENXBHEFR4060
Σε απόθεμα
Original price was: €1,099.00.€729.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €729.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool Bolt |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Vengeance Gotham-V45 Ryzen 5-5500/ 32GB / 512GB SSD /RTX 3050 6GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133VENGOTHV45
Σε απόθεμα
Original price was: €990.00.€729.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €729.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3050 6GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MV8-TP |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |