Βλέπετε 2053–2064 από 3708 αποτελέσματαSorted by price: low to high
Διαθέσιμο
Vengeance Eclipse-V3 Ryzen 5-5500/ 16GB/ 512GB SSD/ RΤX 5050 8GB / No OS Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENECLPV3
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5050 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Frost-V3 Ryzen 5-5500/ 16GB/ 512GB SSD/ RΤX 5050 8GB / No OS Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENEFRTV3
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5050 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF White |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Stealth-V8 Ryzen 5-5500/ 16GB / 512GB SSD /RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENSTLTHV8
Μη Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
DELL Monitor ALIENWARE AW2725DF 27” QHD 360Hz QD-OLED, HDMI, DP, USB-C, Height Adjustable, AMD FreeSync, 3YearsW
Σε απόθεμα
€731.00
SKU:
OKT-AW2725DF
Διαθέσιμο
DELL Pro 15 Essential PV15250 15.6” FHD/Core i7-1355U/16GB/512GB SSD/UHD Graphics/Win 11 Home/1Y NBD/Carbon Black
Σε απόθεμα
€732.00
SKU:
OKT-1030708729--32
Διαθέσιμο
ASUS Monitor ProArt Display PA329CRV Professional 32” 3840×2160 5ms IPS, USB-C x 1, DisplayPort 1.4 x2, HDMI (2.0) x2, Height Adjustable, Adaptive-Sync, USB-C PD 96W, 3YearsW
Σε απόθεμα
€732.00
SKU:
OKT-90LM02C0-B01K70
Διαθέσιμο
LENOVO Monitor Thinkvision P34w-20 34.14” IPS WQHD, HDMi, Display Port,Ethernet,Height Adjust,3YearsW
Σε απόθεμα
€734.00
SKU:
OKT-63F2RAT3EU
Μη Διαθέσιμο
PowerColor Radeon RX 9070 XT 16GB GDDR6 Reaper Κάρτα Γραφικών
Εκτός αποθέματος
€734.29
SKU:
RX9070XT 16G-A
Vengeance AI-69i Ryzen 5-8600G/ 16GB DDR5/ 480GB SSD/ Radeon Vega Graphics/ No Os Gaming PC + Xiaomi A27i IPS Monitor 27″ FHD
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
SKU:
GD-00269AERAIXI
Διαθέσιμο
Vengeance Venom-X74 Ryzen 7-5700X/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/RTX 3050 6GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-00269VENOMX74