Διαθέσιμο
Vengeance Eclipse-V3 Ryzen 5-5500/ 16GB/ 512GB SSD/ RΤX 5050 8GB / No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENECLPV3
Σε απόθεμα
Original price was: €779.00.€729.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €729.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5050 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Frost-V3 Ryzen 5-5500/ 16GB/ 512GB SSD/ RΤX 5050 8GB / No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENEFRTV3
Σε απόθεμα
Original price was: €779.00.€729.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €729.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5050 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF White |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Stealth-V8 Ryzen 5-5500/ 16GB / 512GB SSD /RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENSTLTHV8
Σε απόθεμα
Original price was: €969.00.€729.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €729.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek NYX |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Μη Διαθέσιμο
Grandstream UCM6208 Τηλεφωνικό Κέντρο VoIP
SKU:
GSTR-0084
Εκτός αποθέματος
€730.00| Βάρος | 0.71 κ. |
|---|---|
| Brand | Grandstream |
| Δικτυακά | IP-PBX |
Διαθέσιμο
HP DesignJet T230 24-in Printer 2025 edition (5HB07D) – 1Y Warranty
SKU:
5HB07D
Σε απόθεμα
€730.00| Βάρος | 21.5 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος | 24″ |
| Brand |
Διαθέσιμο
DELL Monitor ALIENWARE AW2725DF 27” QHD 360Hz QD-OLED, HDMI, DP, USB-C, Height Adjustable, AMD FreeSync, 3YearsW
SKU:
OKT-AW2725DF
Σε απόθεμα
€731.00| Βάρος | 10.015 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 0.03ms |
| Φωτεινότητα | 400 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Ανάλυση Οθόνης | 2560 x 1440 (QHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1.500.000:1 |
| Refresh Rate | 144Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 2 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
DELL Pro 15 Essential PV15250 15.6” FHD/Core i7-1355U/16GB/512GB SSD/UHD Graphics/Win 11 Home/1Y NBD/Carbon Black
SKU:
OKT-1030708729--32
Σε απόθεμα
€732.00| Βάρος | 2.665 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| GPU Model | UHD Graphics |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home EN |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB M.2 SSD NVMe |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core i7 |
Διαθέσιμο
ASUS Monitor ProArt Display PA329CRV Professional 32” 3840×2160 5ms IPS, USB-C x 1, DisplayPort 1.4 x2, HDMI (2.0) x2, Height Adjustable, Adaptive-Sync, USB-C PD 96W, 3YearsW
SKU:
OKT-90LM02C0-B01K70
Σε απόθεμα
€732.00| Βάρος | 14.2 κ. |
|---|---|
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 2 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | ASUS |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Χρόνος Aπόκρισης | 5ms |
| Φωτεινότητα | 350 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 32” |
| Ανάλυση Οθόνης | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1000:1 |
Διαθέσιμο
LENOVO Monitor Thinkvision P34w-20 34.14” IPS WQHD, HDMi, Display Port,Ethernet,Height Adjust,3YearsW
SKU:
OKT-63F2RAT3EU
Σε απόθεμα
€734.00| Βάρος | 14.8 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 6ms |
| Φωτεινότητα | 300 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 34” |
| Ανάλυση Οθόνης | 3440 x 1440 (WQHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 21:9 |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Refresh Rate | 60Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Lenovo |
Μη Διαθέσιμο
PowerColor Radeon RX 9070 XT 16GB GDDR6 Reaper Κάρτα Γραφικών
SKU:
RX9070XT 16G-A
Εκτός αποθέματος
€734.29| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Μνήμη Γραφικών | 16GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9070 XT 16GB |
| Brand | PowerColor |
Vengeance AI-69i Ryzen 5-8600G/ 16GB DDR5/ 480GB SSD/ Radeon Vega Graphics/ No Os Gaming PC + Xiaomi A27i IPS Monitor 27″ FHD
SKU:
GD-00269AERAIXI
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
Original price was: €899.00.€739.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €739.00.| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8600G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 480 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool SI |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Venom-X74 Ryzen 7-5700X/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/RTX 3050 6GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-00269VENOMX74
Σε απόθεμα
Original price was: €987.00.€739.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €739.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3050 6GB |
| Τροφοδοτικό | 550W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek Gaming X |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |