Μη Διαθέσιμο
HP ProBook 450 G10 15.6″ Intel Core i5-1334U 16GB 512GB SSD Win11 Pro AK9M3AT
SKU:
AK9M3AT
Εκτός αποθέματος
Original price was: €819.00.€739.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €739.00.| Βάρος | 1.74 κ. |
|---|---|
| Brand | |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Σκληρός Δίσκος | NVMe |
| Τύπος Η/Υ | Laptop |
| Μέγεθος Οθόνης | 15.6″ |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Aero-V8 Ryzen 5-5500/ 16GB/ 512GB SSD/ RTX 4060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-00SB04060
Σε απόθεμα
Original price was: €1,199.00.€749.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €749.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool SI |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Beast-V9 Ryzen 5-5700/ 32GB/ 512GB SSD/ RX 6400 4GB / No OS Gaming PC
SKU:
GD-01gBEASTV9
Σε απόθεμα
Original price was: €899.00.€749.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €749.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6400 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER X1 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Rogue-V5 Cooler Master Edition Ryzen 7-5700/ 32GB DDR4/ 512GB SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENCMRGV5
Εκτός αποθέματος
Original price was: €950.00.€749.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €749.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | CoolerMaster Masterbox MB311L ARGB |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Vengeance Overlord-V4 Ryzen 5-5500/ 16GB/ 512GB SSD/ RΤX 5060 8GB / No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENOVRLC4
Σε απόθεμα
Original price was: €819.00.€749.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €749.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop IdeaPad 5 14ABA7 14” FHD IPS/R7-5825U/8GB/512GB/AMD Radeon Graphics/Win 11 Home S/2Y CAR/Cloud Grey
SKU:
OKT-82SE008GGM
Σε απόθεμα
€749.00| Βάρος | 1.9 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1080 |
| Μέγεθος Οθόνης | 14” |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 7 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | Radeon Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 S |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB M.2 SSD |
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice Fusion-V35 Ryzen 5-5500/ 16GB / 512GB SSD /RTX 3050 6GB/ No Os Gaming PC + MSI Monitor 27″ PRO MP272PMG
SKU:
GD-VENGAMCGCRV35F
Σε απόθεμα
Original price was: €999.00.€749.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €749.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3050 6GB |
| Τροφοδοτικό | 550W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek NYX |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
INFOCUS LIGHTPRO ADVANCED LCD SERIES IN1024 XGA
SKU:
0302.0024
Σε απόθεμα
€753.00| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Brand | InFocus |
Διαθέσιμο
Vengeance Ultimate Gaming Kit: Ryzen 7-9800X3D + MSI X870E Gaming Plus WIFI + MSI MAG Coreliquid A13 360
SKU:
VEN-UPGKIT-5
Σε απόθεμα
€755.00| Βάρος | 1.075 κ. |
|---|
Διαθέσιμο
Vengeance Sergeant-V62 Ryzen 7-5700/ 16GB / 512GB SSD /RX 9060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENSRGNTV62
Σε απόθεμα
Original price was: €969.00.€755.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €755.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER Fire Dancing V3 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop V15 G5 IRL 15,6” FHD/i5-13420H/16GB/512GB SSD/Intel UHD Graphics/Win 11 Pro/3Y CAR/Business Black
SKU:
OKT-83HF00CHGM
Σε απόθεμα
€757.00| Βάρος | 2.42 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1080 |
| Μέγεθος Οθόνης | 15.6” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core i5 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB M.2 SSD |
Διαθέσιμο
DELL Pro 15 Essential PV15250 15.6” FHD/Core i7-1355U/16GB/512GB SSD/UHD Graphics/Win 11 Pro/3Y Prosupport/Carbon Black
SKU:
OKT-1025917082-3
Σε απόθεμα
€758.00| Βάρος | 2.665 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1080 |
| Μέγεθος Οθόνης | 15.6” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core i7 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | UHD Graphics |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro EN |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB M.2 SSD NVMe |