Vengeance Unity-V1 Ryzen 5-5500/ 16GB/ 512GB SSD/RX 7600 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-021TV2UNIV1
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
Original price was: €1,400.00.€759.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €759.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7600 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Unity-X |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Beast-V4 Ryzen 7-5700/ 32GB/ 1TB SSD/ RX 6400 4GB / No OS Gaming PC
SKU:
GD-01gBEASTV4
Σε απόθεμα
Original price was: €849.00.€759.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €759.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6400 4GB |
| Τροφοδοτικό | 550W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER X2 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Beast-V5 Ryzen 7-5700/ 16GB/ 512GB SSD/ RX 6600 8GB / No OS Gaming PC
SKU:
GD-01gBEASTV5
Σε απόθεμα
Original price was: €845.00.€759.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €759.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6600 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER X2 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Raven-V2 Ryzen 7-5700/ 32GB/ 1TB SSD/ RX 6400 4GB / No OS Gaming PC
SKU:
GD-RAVEN
Σε απόθεμα
Original price was: €865.00.€759.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €759.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6400 4GB |
| Τροφοδοτικό | 550W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MIKU Mi7-A |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Raven-V6 Ryzen 7-5700/ 16GB/ 512GB SSD/ RX 7600 8GB / No OS Gaming PC
SKU:
GD-01RAVENV6
Σε απόθεμα
Original price was: €1,100.00.€728.64Η τρέχουσα τιμή είναι: €728.64.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7600 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MIKU Mi7-A |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Raven-V10 Ryzen 7-5700/ 32GB/ 512GB SSD/ RTX 3050 6GB / No OS Gaming PC
SKU:
GD-RAVENV10
Σε απόθεμα
Original price was: €899.00.€759.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €759.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3050 6GB |
| Τροφοδοτικό | 550W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MIKU Mi7-A |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Choice Gaming & Office-V4 Ryzen 5-5600GT/ 32GB/ 1TB SSD/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENOFFGAMV4
Σε απόθεμα
€759.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5600GT |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER X1 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
DELL Monitor ALIENWARE AW2725Q 27″ 4K QD-OLED,USB-C,HDMI,DP,Height Adjustable,3YearsW
SKU:
OKT-210-BQWV
Σε απόθεμα
€764.00| Βάρος | 10.015 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 0.03ms |
| Φωτεινότητα | 250 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Ανάλυση Οθόνης | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1.500.000:1 |
| Refresh Rate | 240Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | DELL |
Vengeance Kolink Edition Intel i5-10400F/ 16GB/ 512GB SSD/ GTX 1660 Super 6GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-0IJ156
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
Original price was: €837.00.€765.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €765.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H410 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 10400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GTX 1660 Super 6GB |
| Τροφοδοτικό | 550W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink VOID |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
DELL Pro 15 Essential PV15250 15.6” FHD/Core i5-1334U/16GB/1TB SSD/UHD Graphics/Win 11 Home/1Y NBD/Platinum Silver
SKU:
OKT-1025917080
Σε απόθεμα
€765.00| Βάρος | 2.665 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1080 |
| Μέγεθος Οθόνης | 15.6” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core i5 |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| GPU Model | UHD Graphics |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home EN |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD NVMe |
Vengeance VampiricX MSI Edition Ryzen 5-5500/ 16GB/ 480GB SSD/GTX 1660 Ti 6GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-GHOVEN1650-1
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
Original price was: €850.00.€766.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €766.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 480 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GTX 1660 Ti 6GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Vampiric 100 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Vengeance RGB Trinity Intel i3-10100F/ 8GB/ 240GB SSD/ RX 6400 4GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-1879
Σε απόθεμα
€769.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H410 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i3 10100F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6400 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool SI Frost |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |