Διαθέσιμο
Vengeance Viper-V1 Ryzen 5-5500/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133Viper4060V1
Σε απόθεμα
Original price was: €1,500.00.€769.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €769.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MV7 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Arkham-V10 MSI Edition Ryzen 5-5500/ 16GB DDR4/ 512GB SSD /RΤX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENARKV10
Σε απόθεμα
Original price was: €964.00.€769.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €769.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG FORGE M100A |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Ghost-Q6 MSI Edition Ryzen 5-5500/ 32GB/ 512GB SSD /RTX 3050 6GB/ No OS
SKU:
GD-01GHOXXQ6
Σε απόθεμα
Original price was: €1,565.00.€769.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €769.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3050 6GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Vampiric 100 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance GhostOps-V4 Ryzen 7-5700X/ 32GB DDR4/ 512GB SSD/RX 6400 4GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-GHOSTOPSV4
Σε απόθεμα
Original price was: €815.00.€769.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €769.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6400 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Δεν έχει οριστεί |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Vengeance GhostOps-V7 Ryzen 7-5700X/ 32GB DDR4/ 512GB SSD/RX 6400 4GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-GHOSTOPSV7
Σε απόθεμα
Original price was: €809.00.€769.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €769.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6400 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Δεν έχει οριστεί |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Vengeance Maverick-Χ8 Ryzen 7-5700/ 32GB/ 512GB SSD / RX 580 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENMVRICKΧ8
Σε απόθεμα
Original price was: €1,099.00.€769.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €769.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 580 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Gamemax Infinity Mini |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Maverick-X57 Ryzen 7-5700/ 32GB/ 512GB SSD / RTX 3050 6GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENMVRICKX57
Σε απόθεμα
Original price was: €1,049.00.€769.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €769.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3050 6GB |
| Τροφοδοτικό | 550W 80 Plus Bronze |
| Case | Gamemax Infinity Mini |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
DELL Pro Slim Essential QVS1260/i5-14400/16GB/512GB SSD/UHD Graphics 730/Win 11 Pro/3Y Prosupport NBD
SKU:
OKT-1029527608--23
Σε απόθεμα
€770.00| Βάρος | 5.73 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | UHD Graphics 730 |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro EN/GR 64-bit |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core i5 |
Διαθέσιμο
DELL Pro Tower Essential QVT1260/i5-14400/16GB/512GB SSD/UHD Graphics 730/Win 11 Pro/3Y Prosupport NBD
SKU:
OKT-1029527626--31
Σε απόθεμα
€770.00| Βάρος | 6.42 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | UHD Graphics 730 |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro EN/GR 64-bit |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core i5 |
Διαθέσιμο
DELL Monitor ALIENWARE AW3425DW 34″ Curved QD-OLED 240Hz,USB-C,HDMI,DP,Height Adjustable,3YearsW
SKU:
OKT-210-BRTW
Σε απόθεμα
€774.00| Βάρος | 14.845 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 0.03ms |
| Φωτεινότητα | 250 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 34.2″ |
| Ανάλυση Οθόνης | 3440 x 1440 (WQHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 21:9 |
| Αντίθεση | 1.500.000:1 |
| Refresh Rate | 240Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | DELL |
Vengeance Fusion-L MSI Edition Ryzen 5-5500/ 16GB/ 480GB SSD/RX 7600 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01FUFSL207
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
Original price was: €1,040.00.€775.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €775.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 480 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7600 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Gungnir 110R |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Gotham-M82 MSI Edition Ryzen 7-5700/ 16GB/ 512GB SSD/RX 9060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENGGTMM82
Σε απόθεμα
Original price was: €1,099.00.€775.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €775.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG FORGE M100A |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |