Μη Διαθέσιμο
Vengeance Shield-R3 MSI Edition Ryzen 5-5500/ 32GB DDR4/ 1TB SSD/RX 9060 XT 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENSHIELR3
Εκτός αποθέματος
Original price was: €1,199.00.€789.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €789.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9060 XT 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI Shield |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Vengeance Inferno-V5 Ryzen 5-5500/ 32GB / 512GB SSD /RTX 5050 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VEGINFV5
Σε απόθεμα
Original price was: €869.00.€789.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €789.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5050 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek Gaming X |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Rust-V4 Ryzen 7-5700X/ 32GB/ 512GΒ SSD/ RX 6400 4GB / No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENRUSTV4
Σε απόθεμα
Original price was: €835.00.€789.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €789.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6400 4GB |
| Τροφοδοτικό | 550W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek Blast |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Maverick-V3 Ryzen 5-5500/ 32GB/ 512GB SSD / RX 9060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENMVRICKV3
Σε απόθεμα
Original price was: €949.00.€789.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €789.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Gamemax Infinity Mini |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Ghost-V38 Ryzen 7-5700 / 32GB / 512GB SSD / RTX 3050 6GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENGHOSTVV38
Σε απόθεμα
Original price was: €1,019.00.€789.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €789.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3050 6GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Gamemax |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Ghost-W38 Ryzen 7-5700 / 32GB / 512GB SSD / RTX 3050 6GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENGHOSTVW38
Σε απόθεμα
Original price was: €1,019.00.€789.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €789.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3050 6GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Gamemax |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
INFOCUS LIGHTPRO ADVANCED LCD SERIES XGA IN1034
SKU:
0302.0025
Σε απόθεμα
€790.00| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Brand | InFocus |
Διαθέσιμο
LENOVO PC ThinkCentre neo 50q G5/Intel Core 5-210H/16GB/1TB SSD/Intel Graphics/Win 11 Pro/5Y NBD/Black
SKU:
OKT-13B9006RMG
Σε απόθεμα
€794.00| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| GPU Model | Integrated Intel Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro EN/GR 64-bit |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core 5 |
Διαθέσιμο
Vengeance MasterBox Edition Ryzen 5-5500/ 16GB/ 480GB SSD/RX 7600 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01GVICLMMB520
Σε απόθεμα
Original price was: €1,500.00.€799.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €799.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 480 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7600 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Cooler Master 520 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance HF-V66 KolinkEdition Ryzen 5-5500/ 32GB DDR4/ 512 SSD/RX 6600 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01HFOV6L2X9ΝG6032
Εκτός αποθέματος
Original price was: €990.00.€799.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €799.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6600 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance HF-V71 White Kolink Edition Ryzen 5-5500/ 32GB DDR4/ 512 SSD/RX 6600 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-GD-01HFOV7L2X9ΝG60832
Εκτός αποθέματος
Original price was: €990.00.€799.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €799.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6600 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Δεν έχει οριστεί |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Wolf-V81 Kolink Edition Ryzen 5-5500/ 32GB DDR4/ 512GB SSD/RX 7600 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01WOLFX2L2V8FTB32
Σε απόθεμα
Original price was: €1,290.00.€799.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €799.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7600 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |