Διαθέσιμο
Vengeance Tornado-X8 Ryzen 7-5700/ 32GB DDR4/ 1TB SSD/RX 6400 4GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133EDGEZ8
Σε απόθεμα
Original price was: €955.00.€751.06Η τρέχουσα τιμή είναι: €751.06.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6400 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Makki A72 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Gotham-V59 Ryzen 9-5900X/ 32GB / 1TB SSD /RX 580 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133VENGOTHV59
Εκτός αποθέματος
Original price was: €999.00.€799.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €799.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 9 5900X |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 580 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MV8-TP |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Cerberus-V8 Ryzen 5-5500/ 32GB/ 512GΒ SSD/ RΤX 5050 8GB / No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENCERBV8
Σε απόθεμα
Original price was: €899.00.€799.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €799.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5050 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MIKU Mi7-A |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Vengeance Apex-V84 Ryzen 5-8400F/ 16GB DDR5/ 512GB SSD/ RX 6400 4GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01APEXV84
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€799.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6400 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Gamemax Infinity Mini |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Apex-V88 Ryzen 5-8500G/ 16GB DDR5/ 512GB SSD/RX 6500 XT 4GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01APEXV88
Σε απόθεμα
€799.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8500G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6500XT 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Gamemax Infinity Mini |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Esports Value-V2 Ryzen 5-5500/ 16GB/ 512GB SSD / RX 6500 XT 4GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENESPVLV2
Σε απόθεμα
Original price was: €799.00.€579.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €579.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6500XT 4GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek Blast |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
LENOVO Monitor Legion R45w-30 Gaming 44.5” DUAL QHD VA Curved, HDMi, Display Port, USB-C,RJ45,AMD FreeSync Premium Pro, Speakers, 3YearsW
SKU:
OKT-67B1GAC3EU
Σε απόθεμα
€804.00| Βάρος | 16.8 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 4ms |
| Φωτεινότητα | 450 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 44” |
| Ανάλυση Οθόνης | 5120 x 1440 (Dual QHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 32:9 |
| Αντίθεση | 3000:1 |
| Refresh Rate | 170Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Lenovo |
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Konica Minolta Bizhub C3320i (Certified Refurbished)
Σε απόθεμα
€806.00| Βάρος | 39 κ. |
|---|---|
| Χρώμα Εκτύπωσης | Έγχρωμο |
| Τύπος | Πολυμηχάνημα MFP |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 33-75 σελ. / λεπτό |
| Brand | Konica Minolta |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB |
Διαθέσιμο
Vengeance Genesis-X3 Ryzen 5-5500/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133GENESIS66X3
Σε απόθεμα
Original price was: €1,390.00.€809.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €809.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Deepcool CC560 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Μη Διαθέσιμο
HP DesignJet T250 24-in Printer 2025 edition (5HB06D) – 2Y Warranty
SKU:
5HB06D
Εκτός αποθέματος
€810.96| Βάρος | 21.5 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος | 24″ |
| Brand |
Διαθέσιμο
ASUS Laptop ExpertBook P1 P1503CVA-GR210H4C0X 15,6” FHD C5-210H/16GB/512GB SSD NVMe PCIe 4.0/Win 11 Pro/3Y NBD/Misty Grey
SKU:
OKT-90NX0881-M035R0
Σε απόθεμα
€812.00| Βάρος | 4.12 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Intel Graphics |
| Brand | ASUS |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB M.2 SSD NVMe |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core 5 |