Διαθέσιμο
GIGABYTE Monitor MO32U 31,5”’ UHD 0,03ms 165Hz OLED, HDMI, DP, 3YearsW
SKU:
OKT-MO32U
Σε απόθεμα
€813.00| Βάρος | 13.5 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 0.03ms |
| Φωτεινότητα | 300 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 32” |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αντίθεση | 1200:1 |
| VESA | 100 x 100 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
Vengeance Ghost-Q9 MSI Edition Ryzen 7-5700/ 16GB/ 512GB SSD /RX 6400 4GB/ No OS
SKU:
GD-01GHOXXQ9
Σε απόθεμα
€815.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6400 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Vampiric 100 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Nightwrath-V2 Ryzen 7-5700X/ 32GB/ 1TB SSD/ RX 6400 4GB / No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENNWRV2
Σε απόθεμα
Original price was: €869.00.€815.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €815.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6400 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER Fire Dancing V3 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Falcon-V7 Ryzen 7-5700X/ 32GB / 1TB SSD /RX 6400 4GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENVFLCV7
Σε απόθεμα
Original price was: €869.00.€815.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €815.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6400 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek Gaming X |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Compass-X3 Ryzen 5-5500/ 32GB/ 512GB SSD / RX 9060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENCOMPX3
Σε απόθεμα
Original price was: €1,150.00.€815.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €815.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MV8-TP |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Hydra-X3 Ryzen 5-5500/ 32GB/ 512GB SSD/ RX 9060 8GB / No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENHDRX3
Σε απόθεμα
Original price was: €1,199.00.€815.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €815.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF White |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
ASUS Laptop Vivobook S16 M3607HA-RP003W 16” 1920*1200 IPS/R7-260/16GB/1TB SSD NVMe PCIe 4.0/Win 11 Home/ 2Y/Matte Gray
SKU:
OKT-90NB16F1-M000B0
Σε απόθεμα
€816.00| Βάρος | 4.926 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 7 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR |
| Brand | ASUS |
| GPU Model | AMD Radeon Graphics |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
Διαθέσιμο
SEAGATE Exos X24 16TB ST16000NM002H, SATA III, 3.5”
SKU:
OKT-ST16000NM002H
Σε απόθεμα
€818.00| Βάρος | 0.8 κ. |
|---|---|
| Χρήση | Server |
| Στροφές Λειτουργίας | 7200rpm |
| Cache | 512MB |
| Διάσταση | 3.5” |
| Σύνδεση | SATA III (6Gb /s) |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | Seagate |
| Χωρ. Δίσκου | 16TB |
Διαθέσιμο
Vengeance HF-V3 White KolinkEdition Ryzen 5-5500/ 16GB DDR4/ 512 SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01HFOV3L2X9ΝG60
Σε απόθεμα
Original price was: €1,390.00.€819.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €819.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Kraken-X56 Ryzen 5-5500/ 32GB DDR4/ 512GB SSD/RTX 5060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENKRKX56
Σε απόθεμα
Original price was: €929.00.€819.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €819.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | AURA GC10 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Cerberus-V4 Ryzen 5-5500/ 32GB/ 512GΒ SSD/ RΤX 5060 8GB / No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENCERBV4
Σε απόθεμα
Original price was: €949.00.€819.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €819.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MIKU Mi7-A |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Eclipse-V4 Ryzen 5-5500/ 32GB/ 512GB SSD/ RΤX 5050 8GB / No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENECLPV4
Σε απόθεμα
Original price was: €899.00.€819.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €819.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5050 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |