Διαθέσιμο
Vengeance Frost-V4 Ryzen 5-5500/ 32GB/ 512GB SSD/ RΤX 5050 8GB / No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENEFRTV4
Σε απόθεμα
Original price was: €899.00.€819.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €819.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5050 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF White |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance GhostOps-S55 Ryzen 5-5500/ 32GB / 512GB SSD /RX 9060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VEGHOSTOPSS55
Σε απόθεμα
Original price was: €1,199.00.€819.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €819.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RX 9060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Deepcool CG530 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Maverick-S69 Ryzen 7-5700/ 32GB/ 512GB SSD / RX 6500 XT 4GB/ No Os Gaming PC + MSI PRO MP2412
SKU:
GD-VENMVRICKS69
Σε απόθεμα
Original price was: €1,119.00.€819.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €819.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6500XT 4GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Gamemax Infinity Mini |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
DELL Pro Micro QCM1250/i3-14100T/16GB/512GB SSD/UHD Graphics/Win 11 Pro/5Y Prosupport NBD
SKU:
OKT-1023750484-5
Σε απόθεμα
€821.00| Βάρος | 2.72 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro EN |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core i3 |
Διαθέσιμο
Vengeance Genesis-X2 Ryzen 5-5500/ 16GB DDR4/ 1TB SSD/RX 6600 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133GENESIS66X2
Σε απόθεμα
Original price was: €1,225.00.€825.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €825.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6600 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Deepcool CC560 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Vengeance Space-V85 Ryzen 5-5500/ 16GB/ 1TB SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-barrett34060sp85
Σε απόθεμα
Original price was: €999.00.€829.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €829.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Fury-X23 Ryzen 5-5500/ 16GB/ 1TB SSD/ RTX 4060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-00urX23060
Σε απόθεμα
Original price was: €1,500.00.€829.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €829.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Endorfy Ventum 200 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Μνήμη Γραφικών | 8GB |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Σκληρός Δίσκος | SSD |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Vengeance Gotham-Z56 MSI Edition Ryzen 5-5500/ 32GB DDR4/ 512GB SSD/RTX 5060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133EDGEΟΤΟΡΧZ56
Σε απόθεμα
Original price was: €1,099.00.€829.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €829.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG FORGE M100A |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
LENOVO PC ThinkCentre neo 50s G6/Ultra 5-225/16GB/512GB/Intel Graphics/DVD±RW/W11P/5Y NBD/Raven Black
SKU:
OKT-13DM003CMG
Σε απόθεμα
€829.00| Βάρος | 6.3 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| GPU Model | Integrated Intel Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro EN/GR 64-bit |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ultra 5 |
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice Order-V5 Ryzen 5-3400G/ 16GB/ 512GB SSD / RX 6500 XT 4GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENMVRGAMRCHPORDERV5
Σε απόθεμα
Original price was: €829.00.€529.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €529.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 3400G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6500XT 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER X1 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
LENOVO Monitor Thinkvision P34WD-40 34” IPS WQHD,HDMi,Display Port,Ethernet,Height Adjust,3YearsW
SKU:
OKT-64ADGAT1EU
Σε απόθεμα
€830.00| Βάρος | 16.8 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 6ms |
| Φωτεινότητα | 300 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 34” |
| Ανάλυση Οθόνης | 3440 x 1440 (WQHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 21:9 |
| Αντίθεση | 2000:1 |
| Refresh Rate | 120Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 2 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Lenovo |